هشدار مهم مدیریت بحران به مردم استان تهران

[ad_1]

هشدار مهم مدیریت بحران به مردم استان تهران

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران ضمن هشدار درباره وزش بادهای ثانیه‌ای شدید در مناطق جنوب و غرب استان گفت: مردم استان تهران روزهای ۲۶ و ۲۷ مهر از تردد در کنار رودخانه خودداری کنند.

هشدار به پایتخت‌نشینان؛ ۲۶ و ۲۷ مهر ممکن است سیل جاری شود!

حامد یزدی مهر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با نشانه به نزد بینی‌های سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش چهار تا شش مقام‌ای دمای هوا طی ۲۶ تا ۲۸ مهر در سطح استان تهران اظهار داشت: این کاهش دما در زمان یادشده در ارتفاعات شرقی استان چهره خواهد داد.

وی درباره وزش بادهای ثانیه‌ای شدید در روزهای ۲۶ تا ۲۷ مهر در مناطق جنوب و غرب استان تهران نیز هشدار داد و افزود: مجموعه مخاطرات نزد‌بینی شده از سوی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر کاهش کیفیت هوا و بارش‌های پخش باران و برف در ارتفاعات آبعلی و فیروزکوه احتیاط مخصوص شهروندان را می‌طلبد.

یزدی مهر ضمن اعلام هشدار در مورد رگبار و رعد و برق در ارتفاعات به مخصوص شمال شرق استان گفت: با توجه به نزد بینی‌ها و احتمال آب گرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل‌ها و برخی رودخانه‌ها، چیز تازه مه و کاهش دید در جاده‌ها به مردم توصیه می‌شود از تردد در کنار مسیل‌ها و نواحی کوهستانی در اواخر وقت سه شنبه ۲۶ تا اواخر وقت چهارشنبه ۲۷ مهر خودداری کنند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: irna.ir

[ad_2]