همسر سحر قریشی + [تصاویر لو رفته از ماه عسل لاکچری آنها]

[ad_1]

عکس جدید همسر سحر قریشی در فضای غیر واقعی منتشر شد که علامت از ماه عسل لاکچری سحر قریشی و همسرش دارد. در ادامه این خبر جنجالی دنبال ما باشید.

ادعا می‌شود سحر قریشی بازیگر پرحاشیه فضای غیر واقعی، سپس از دوری از امیر تتلو، با یک فرد عرب ازدواج کرده است. عکس ماه عسل اون‌ها را در ادامه ببینید.

تصاویر لو رفته از همسر سحر قریشی و ماه عسل لاکچری آنها

تصاویر لو رفته از همسر سحر قریشی و ماه عسل لاکچری آنها
ماه عسل لاکچری سحر قریشی, سحر قریشی در دبی

در تصویری که سحر قریشی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد، از خوش‌گذرانی سحر قریشی در دبی مطلع می‌شویم. او در این عکس به سوال کاربران که پرسیدند: “لاغر شدی؟” اینگونه پاسخ داد:

ورزش می‌کنم. شصت کیلو بودم، شدم پنجاه کیلو! جدید از اینجا به سپس شروع میشه برنامه‌هام.

لباس جنجالی سحر قریشی را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

تصاویر لو رفته از همسر سحر قریشی و ماه عسل لاکچری آنها
لباس جنجالی سحر قریشی

ماجرای رابطه‌ی تتلو و سحر قریشی چند ماه تیتر اول خبرهای زرد بود. سخن می‌زدند، مصاحبه می‌کردند، تتوهای‌شان را از این سو تا اون سو ادامه می‌دادند، ویدیوهای عاشقانه آپلود می‌کردند و قربان‌صدقه‌ هم می‌رفتند، این به اون می‌گفت “حاج‌خانم” و اون به این می‌گفت: “آقام”.

آقا غیرتی می‌شد و از حاج‌خانم نگهداری می‌کرد و… کوتاه همانند دو قناری عاشق از هم آویزان بودند. اما در تمام این مراحل، خیال می‌زدیم که پشت پرده چه خبر است. خیال می‌زدیم که به‌زودی همه‌ این مسخره‌بازی‌ها تمام خواهد شد.

افشاگری آرامه اعتمادی از اتفاق‌های پشت پرده‌ این اتفاق، هر چند کوتاه اما تکان‌دهنده بود. در واقع این فیلم‌نامه‌ به‌دقت‌طراحی‌شده، برای همه‌ اون‌هایی که در اون شرکت کردند سود داشت؛ هم بازیگر پرحاشیه و بی‌استعدادی همانند سحر قریشی به صدر خبرها آمد، هم تتلو و یاران و دست‌اندرکاران اتفاق پول خوبی به جیب زدند.

فیلم خصوصی امیر تتلو با روسری:

اخبار مرتبط:

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *