همه چیز درباره بازی جدید درخت غیر واقعی و درخت حقیقی در متاروس + جزئیات

[ad_1]

شرکت بلاکچین Alóki یک زمین در کاستاریکا خریداری کرده‌ است و در حال راه اندازی یک بازی متاورسی جدید می باشد. و در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود.
به شرح صفحه اقتصاد، از آنجایی که آگاهی به نیاز برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای در سراسر دنیا در حال افزایش است، Alóki در حال توسعه پروژه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از راه یک بازی مبتنی بر بلاکچین به توسعه پایدار مکان زیست کمک کنند. در این بازی متاورسی کارها دنیای واقعی منعکس کننده کارها دیجیتالی از راه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) است.

بازی متاورسی شرکت Alóki

بر پایه داده‌های به دست آمده توسط Alóki، این قطعه ۷۵۰ هکتاری در جنگلی واقع در قلب کاستاریکا قرار دارد. این منطقه یکی از کشورهای نزد‌رو از نظر مقاومت است و ۹۸ درصد انرژی خود را از منابع تجدیدپذیر تامین می کند. این شرکت ادعا می‌کند که کاشت یک درخت در متاورس Alóki، به کاشت یک درخت واقعی در پناهگاه آلوکی کاستاریکا می‌شود.

بارتک لچوفسکی، مدیرعامل، بنیانگذار و مدیر بازاریابی و طراحی در Alókiاست.به تعریف از Cryptonews.com  لچوفسکی بیان داشت که ۲۷ درصد از چشم انداز کاستاریکا در ذخایر و پارک‌های مردمی محافظت می‌شود. او گفت که این امر کاستاریکا را به مکان ایده‌آل برای استقرار این پروژه تبدیل می‌کند.

موریسی کرزاستک، بنیانگذار، مدیر خلاق و توسعه‌دهنده سیستم‌های مالی در‌Alóki، به Cryptonews.com گفت که « هدف آنها این است که به کاربران از همه مخاطبان فرصتی برای اشتراک‌گذاری چنین باورهایی و پیوستن به تلاش‌های ما برای نگه داری تنوع زیستی و نگه داری زیستگاه‌های طبیعی ارائه دهند».

ما این پروژه را راهی برای جاذبه افراد جدید با تمرکز بر مقاومت مکان زیست در فضای کریپتو می‌بینیم. هدف ما این است که این پروژه، اولین پروژه کریپتو در این فضا باشد. زیرا معتقدیم همکاری زیادتر بین دنیای کریپتو و مقاومت مکان زیست فراوان مهم است. کرزاستک در ادامه اظهار داشت: « امروزه هیچ شرکتی وجود ندارد که به نوعی در جهت مقاومت و ابتکارات سبز تلاش نکند » وی افزود که Alóki از پیوستن همه مشاغل و شرکت‌ها از هر صنعتی استقبال خواهد کرد.

وضعیت این پروژه

به گفته کرزاستک، «خود بازی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ راه‌اندازی می‌شود. قبل از اون، این پروژه جامعه خود را ساختن می‌کند. به طور مثال، فروش توکن‌ها را انجام می‌دهد و به کاربران مجموعه‌ای از‌NFTها را برای فروش ارائه می‌کند.»

در پاسخ به سوالی درباره تامین مالی پروژه، لچوفسکی گفت که از راه تعدادی از کانال‌های کلیدی که در استفاده از توکن اصلی Prana تکیه می‌کنند، تامین مالی انجام می‌شود. او گفت: «فروش اولیه‌ NFTها و اقلام درون بازی و همچنین کارمزد تراکنش‌ها در بازار ثانویه، جریان‌های درآمدی ثابتی را آماده می‌کند.»

Alóki همچنین زمان‌هایی برای اندوخته‌گذاری، فروش NFT و پاداش‌هایی را ارائه خواهد کرد. به گفته لچوفسکی این زمان‌ها، «جریان نقدینگی مستمر در پروژه، از منابع خارجی را ضمانت می‌کند». گفتنی است این پروژه در حال آماده وضعیت مالی خوبی دارد. تا به الان ۳۰ میلیون دلار زمین به نام یک ثروت مهم درون این پروژه شده است.

منبع: معامله نیوز

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]