هورمون تراپی شهره لرستانی ؛‌ بزودی چهره جدید مازیار لرستانی رونمایی می شود! [+عکس]

[ad_1]

هورمون تراپی شهره لرستانی ؛ او با انتشار یک عکس در اینستاگرام از شروع روند هورمون تراپی خود برای رونمایی از چهره واقعی مازیار لرستانی خبر داد.

شهره لرستانی بازیگر پرحاشیه این روزهای ایران شده است. عمل تطبیق جنسیت شهره لرستانی دلیل بوجود آمدن شایعات زیادی دربین مردم و طرفداران او شده است.

هورمون تراپی شهره لرستانی

  • شهره لرستانی هورمون تراپی
هورمون تراپی شهره لرستانی
هورمون تراپی مازیار لرستانی, شهره لرستانی هورمون تراپی

هورمون تراپی مازیار لرستانی

مازیار لرستانی نوشت:

گاه شمار زندگی؛ هورمون تراپی من شروع شد!

مازیار لرستانی با انتشار عکسی درباره شایعات ازدواجش و همسر و فرزندان و مهاجرت از ایران در صفحه اینستاگرامش به شایعات آخر داد و نوشت: «تمام کارها من برای تطبیق جنسیت، قانونی و شرعی است.  من هیچ وقت تا به امروز با احدی ازدواج نکرده ام ..

در ادامه میتوانید عکس هورمون تراپی شهره لرستانی را مشاهده کنید:

هورمون تراپی شهره لرستانی
شهره لرستانی هورمون تراپی, عکس هورمون تراپی شهره لرستانی

شروع این تغییرات به سال‌ها نزد برمی‌گردد و ابدا ابتدا به ساکن نبوده و من هنوز در سیکل درمانم و تغییرات، تاریخ بر هستند. من فرزند این آب و خاکم و با آبرو در همین جامعه و کنار همین مردم بزرگوار زندگی و کار می کنم و واجب میدانم مراتب قدردانی خود را از صیانت صدا و سیما و حراست وزارت ارشاد و قوه قضاییه امور حسبی ،سازمان پزشکی قانونی و …. اعلام کنم.»

شهره لرستانی عکس زیر را با اسم ودود لرستانی از خود منتشر کرده است:

هورمون تراپی شهره لرستانی
شهره لرستانی هورمون تراپی, عکس هورمون تراپی شهره لرستانی, ودود لرستانی

شهره صالحی لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 26 مهرماه 1345 متولد شد و اصالتا اهل شاد آباد است.این بانوی بازیگر در یک خانواده پنج نفره متولد شد، پدر او قاضی بازنشسته دادگستری و مادرش فرهنگی بازنشسته است و یک خواهر و برادر دارد. پدر این بانوی آرتیست در سال 1400 فوت کرده است.

اخبار زیادتر:

[ad_2]