هک سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا ؛ انانیموس وظیفه این هک را پذیرفت!

[ad_1]

هک سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا چند روز نزد اتفاق افتاد و پیامی درباره ناآرامی های اخیر ایران برای مشترکین اون ارسال شد. هک شدن نجوا در حساب توییتری نجوا به تایید این شرکت رسید و گروه هکری انانیموس نیز اون را تایید کرد. برای اطلاع از جزئیات زیادتر با جونی دنبال باشید.

سرویس پوش نوتفیکیشن و ایمیل مارکتینگ نجوا سحر امروز هدف یک حمله سایبری قرار گرفته و هک شد. در ادامه پیامی درباره شرایط اخیر برای برخی از مشترکین ارسال شده است.

آرون گروپس

زیادتر بخوانید: 

هک سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا

هک شدن سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا
سرویس پوش نوتیفیکیشن و ایمیل مارکتینگ نجوا

ساعاتی سپس از انتشار اسکرین‌‌شات‌هایی از پیام‌های ارسالی به مشترکین، حساب توییتری نجوا خبر هک شدن را تایید کرد و نوشت:

«سرویس پوش‌نوتیفیکیشن نجوا، امروز شنبه، 9 مهر ماه هدف رخنه امنیتی قرار گرفته و هک شده است. در حال آماده تیم نجوا تمام سرویس‌های خود را متوقف کرده و در تلاش برای بازیابی سرویس است.»

هک شدن سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا توسط انانیموس
سرویس پوش‌نوتیفیکیشن نجوا، امروز شنبه، 9 مهر ماه هدف رخنه امنیتی قرار گرفته و هک شده است. در حال آماده تیم نجوا تمام سرویس‌های خود را متوقف کرده و در تلاش برای بازیابی سرویس است.

در ادامه، گروه هکری انانیموس (Anonymous) نیز که این روزها مقاوم مشغول کوشش روی وب‌سایت‌های ایرانی است با انتشار یک توییت و تصاویری از نوتیفیکیشن‌های ارسال شده برای کاربران، رسما وظیفه این هک را پذیرفت.

هک شدن سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا توسط انانیموس
سرویس نوتیفیکیشن و ایمیل مارکتینگ ایرانی هک شد.

انانیموس در حساب کاربری خود گفت:

سرویس نوتیفیکیشن و ایمیل مارکتینگ ایرانی هک شد.

واجب به ذکر است که نجوا که در زمینه پوش نوتیفیکیشن موبایل، وب و ایمیل مارکتینگ فعال است، در این زمینه یکی از پرطرفدارترین‌ها در ایران محسوب می‌شود.

بنابر آمارها بیش از 8 هزار وب‌سایت و اپلیکیشن از خدمات نجوا استفاده می‌کنند.

پوش‌ نوتیفیکیشن پیامی مانند به پیام کوتاه است که می‌تواند شامل عکس، تیتر و متن کوتاهی باشد که برای کاربران کسب‌وکارها ارسال می‌شود و اون‌ها را به وب‌سایت یا اپلیکیشن‌شان دوباره می‌گرداند. نوتیفیکیشن‌ها یک ابزار مستقیم ارسال پیام به کاربر هستند و بدون نیاز به دوباره بودن وب‌سایت یا اپلیکیشن، روی دستگاه کاربر دوباره می‌شوند.

آیا شما نیز پیام ارسال شده توسط نجوا را دریافت کرده اید؟ نظر خود را درباره هک های اخیر در قسمت دیدگاه ها با ما و دیگر کاربران جونی به اشتراک بگذارید.

زیادتر بخوانید:

نظر شما در خصوص هک شدن سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی در بین بگذارید و اخبار علمی را با ما دنبال کنید.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *