واتساپ با این ۷ ویژگی جدید تغییر چهره می‌دهد

[ad_1]

​تغییرات عمده‌ای در واتس‌اپ در حال انجام بوده و جزئیات ۷ تغییر جدید در این پیام‌رسان آشکار شده است. این مسائل برنامه را برای همیشه تغییر خواهد داد.

به شرح وقت سحر به تعریف از همشهری آنلاین: تغییرات عمده‌ای در واتس‌اپ در حال انجام بوده و جزئیات ۷ تغییر جدید در این پیام‌رسان آشکار شده است. این مسائل برنامه را برای همیشه تغییر خواهد داد.

به تعریف از روزنامه سان، واتس‌اپ به طور مداوم روی ویژگی‌های جدید برنامه خود کار و این ویژگی‌های جدید را در برنامه بتا ساختن و آزمایش می‌کند.

پس از آزمایش این ویژگی‌های جدید، متخصصان علمی در «وابتا اینفو» (WABetaInfo) برنامه را بررسی می‌کنند تا دقیقا اون تغییراتی را که انجام گرفته آشکار کنند.

الآن ۷ تغییر عظیم به تفصیل شرح داده شده که البته در حال آماده در دست توسعه، در حال آزمایش یا ارائه به کاربران در سراسر دنیا است.

این تغییرات شامل یک برگه برای مشترکان است که به شما امکان می‌دهد گروه‌هایی از گروه‌های دیگر ساختن کنید. پیشتر واتس‌اپ از امکان ویرایش نوشته‌ها ارسالی برخوردار نبود، اما الآن و بر پایه تغییرات جدید، ویژگی امکان ویرایش متونی که قبلا ارسال شده نیز به قابلیت‌های اون اضافه شده است.

ویژگی‌های در حال توسعه واتس آپ

برخی از عظیم‌ترین تغییرهای انجام شده به این شرح است:

۱. طراحی مجدد برنامه ویندوز با نوار کناری برنامه واتس آپ برای دسترسی سریع به چت‌ها، به روز رسانی‌های وضعیت، تنظیمات و نمایه.

۲.برگه گروه‌های جدید برای ساختن گروه‌هایی جدید از درون چت گروهی.

۳. امکان ویرایش پیام‌های متنی ۱۵ دقیقه پس از ارسال.

۴. توانایی واکنش به «به‌روز رسانی وضعیت».

۵. بر پایه تغییرات جدید، حداکثر چهار واکنش مختلف می تواند در حباب‌های چت ظاهر شود.

۶. پیوند دادن به شرح‌ها وقت اشتراک‌گذاری «به‌روزرسانی‌های وضعیت»

۷. ویژگی‌های جدید برای «واتس آپ تجاری» (WhatsApp Business)، از جمله توصیه مجدد مجموعه‌ها.

[ad_2]