وام 10 میلیون تومانی برای همه افراد جامعه! [+شرایط و نحوه دریافت وام]

[ad_1]

وام 10 میلیون تومانی برای تمام اقشار جامعه از آغاز مهر ماه سال جاری شروع شده است. برای اطلاع از شرایط و نحوه دریافت وام در ادامه با جونی دنبال باشید.

وام گرفتن الحسنه یکی از محبوب‌ترین انواع وام در ایران است. این نوع وام درواقع نوعی قرارداد بین وام‌دهنده و وام‌گیرنده است که بنابر اون مبلغی به نام گرفتن به فرد داده می‌شود و بنابر قرارداد او باید این مبلغ را به وام دهنده که معمولا بانک یا موسسه اعتباری است دوباره پس دهد.

این روزها بانک‌های مختلفی به سپرده‌گذاران خود وام گرفتن الحسنه ارائه می‌کنند. سقف تسهیلات وام گرفتن الحسنه به متقاضیان و میزان کارمزد اون هر ساله توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مشخص می‌شود. وام گرفتن الحسنه آنطور که از نامش مشخص است، دارای نرخ کارمزد فراوان پایینی است و عموما نرخ کارمزد تسهیلات صفر تا چهار درصد از متقاضیان دریافت می‌شود.

زیادتر بخوانید:

وام 10 میلیون تومانی برای تمام اقشار جامعه

وام 10 میلیون تومانی برای تمام اقشار جامعه [+شرایط و نحوه دریافت]
وام 10 میلیون تومانی برای تمام اقشار جامعه [+شرایط و نحوه دریافت]

نکته مهم که همین ابتدای امر باید به اون پرداخت اینکه در حال آماده امکان نام نویسی وام 10 میلیونی برای همه افراد جامعه به طور غیرحضوری وجود ندارد. در نتیجه هر سایت یا پایگاه آنلاینی که چنین ادعایی داشته باشد احتمالا کلاهبرداری است. بنابر مصوبه بانک مرکزی،‌ بانک‌ها می‌توانند از یارانه نقدی به نام ضمانت کننده وام استفاده کنند.

در حال آماده بانک‌های گرفتن‌الحسنه وام ده میلیونی یارانه را پرداخت می‌کنند. یکی از این موارد صندوق گرفتن الحسنه امداد ولایت است که با ضمانت یارانه و سود صفر درصد و سریع در طی 24 ساعت وام 10 میلیونی می‌پردازد. این بانک وابسته به کمیته امداد امام خمینی است.

وام 10 میلیون تومانی برای تمام اقشار جامعه [+شرایط و نحوه دریافت]

همانطور که در قسمت‌های قبل نیز گفتیم،‌ امکان نام نویسی غیرحضوری وام 10 میلیون تومانی یارانه در حال آماده وجود ندارد. تاکید ما از این جهت است که اخیرا کلاهبرداران با ارسال پیام با داستان وام یارانه و درخواست ارسال کد مردمی و شماره تماس در حال کلاهبرداری و سواستفاده هستند. در نتیجه باید به این پیامک‌ها بی‌اعتنا باشید.

بنابر شرح‌های رسمی، نام نویسی غیر حضوری وام ده میلیونی یارانه از راه سایت https://refahi.ir/ نیز انجام نمی‌شود و این سایت مخصوص استعلام وضعیت پرداخت یارانه و شرح مبالغ یارانه نقدی می‌باشد.

وام یارانه مخصوص سرپرستان خانواری که یارانه نقدی دریافت می‌کنند است و در حال آماده فقط در شعب صندوق گرفتن الحسنه امداد ولایت استان تهران پرداخت می‌شود. کلیه افرادی که یارانه دریافت می‌نمایند می‌توانند از این وام استفاده کنند اما اولویت پرداخت با افراد زیر می‌باشد:

  • کارگشایی
  • ودیعه مسکن
  • تعمیرات ساختمان و احداث مسکن
  • اشتغال و کارآفرینی

گفته شده که به زودی پرداخت این وام در دیگر نقاط و شهرهای ایران نیز شروع خواهد شد.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره‌ وام 10 میلیون تومانی برای تمام اقشار جامعه چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت ها با جونی در بین بگذارید.

[ad_2]