واکنش اینستاگرامی بازیکنان تیم مردمی فوتبال ایران به مرگ مهسا امینی

[ad_1]

ببینید: واکنش اینستاگرامی بازیکنان تیم مردمی فوتبال ایران به مرگ مهسا امینی

ببینید: اینستاگرام بازیکنان تیم مردمی ایران برای مهسا امینی سیاهپوش شد واکنش بازیکنان تیم مردمی فوتبال ایران به مرگ مهسا امینی با سیاهپوش شدن صفحه اینستاگرام بازیکنان و فوتبالیست های تیم مردمی ایران و عکس پروفایل مشکی بازیکنان تیم مردمی ایران برای مهسا امینی که در اینستاگرام به انتقاد به فوت مهسا امینی خبری است که در شبکه های اجتماعی بازتاب پهناور ای داشته است با جزئیات و عکس بخوانید.

در پی مرگ مهسا (ژینا) امینی و رویدادها اخیر، صفحه اینستاگرام بازیکنان تیم مردمی فوتبال ایران سیاهپوش شد و اون ها برای همدردی با خانواده داغدار مهسا امینی و مردم ایران پس از بازی با اروگوئه در اقدامی هماهنگ عکس های پروفایل اینستاگرام خود در سیاه کردند و از پروفایل مشکی و عکس مشکی استفاده کردند که در زیر مشاهده می کنید:

ببینید: واکنش اینستاگرامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به مرگ مهسا امینی

در این اقدام که به شکل خود جوش و هماهنگ انجام شده، همه بازیکنان تیم مردمی فوتبال ایران پس از پیروزی مقابل اروگوئه با خانواده داغدار ژینا امینی ابراز همدردی کردند

واجب به ذکر است که تیم مردمی کشورمان در ملاقات دوستانه مقابل اروکوئه با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید و پس از اون تمام فوتبالیست های آماده در تیم مردمی واکنش خود را به مرگ مهسا دختر ۲۲ ساله سقزی علامت دادند. پیشتر برخی فوتبالیست های ایرانی و چهره های ورزشی به ماجرای فوت دختر سقزی واکنش علامت داده بودند.
گفتنی است که پس از تغییر سرمربی تیم مردمی فوتبال ایران و انتخاب کارلوس کی روش به نام سرمربی جدید تیم مردمی ایران،رفهرست بازیکنان دعوت شده به تیم مردمی فوتبال ایران به شرح زیر است:

سایت فدراسیون فوتبال ایران اسامی ۲۷ بازیکن درون و لژیونر دعوت شده به تیم مردمی برای اردوی اتریش و انجام دو بازی دوستانه برابر سنگال و اروگوئه از سوی کارلوس کی روش اعلام شد.

دروازه بان ها:

علیرضا بیرانوند
امیر عابدزاده
حسین حسینی
پیام نیازمند

دفاع کنندگان:

رامین رضاییان
راستگو محرمی
صالح حردانی
حسین کنعانی زادگان
مجید حسینی
مرتضی پورعلی گنجی
شجاع خلیل زاده
ابوالفضل جلالی
میلاد محمدی
امید نورافکن

هافبک ها:

امید ابراهیمی
سعید عزت اللهی
میلاد سرلک
سامان قدوس
احمد نوراللهی
احسان حاج صفی
وحید امیری

مهاجمان:

علی قلی زاده
علیرضا جهانبخش
مهدی ترابی
مهدی طارمی
بخشنده انصاری فرد
سردار آزمون

شجاع خلیل‌زاده یکی از بازیکنان خوب خط دفاعی تیم مردمی در بازی با اروگوئه بود. او در دو سه منظره‌ در راه توپ قرار گرفت و در یک منظره‌ شدت برخورد توپ با او به حدی بود که مدافع تیم مردمی وابسته سرگیجه و نقش بر زمین شد.

کارلوس کی‌روش در آخر بازی به شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان به طور مخصوص خسته نباشید گفت و دست نوازش روی سر شجاع خلیل‌زاده کشید. بازیکنی که جام جهانی قبلی جز بازیکنان پابرجا تیم مردمی نبود. او به سبب مصاحبه هایی که علیه کارلوس کی‌روش داشت به تیم مردمی دعوت نمی شد و اینبار هم گفته شد که شجاع خلیل‌زاده شانسی برای دعوت و بازی نخواهد داشت اما کارلوس کی‌روش هم شجاع را دعوت کرد و هم به او بازی داد.

نمایش شجاع خلیل‌زاده در خط دفاعی تیم مردمی امشب و در کنار محمدحسین کنعانی‌زادگان برای کارلوس کی‌روش چشم نواز بود تا جایی که کارلوس کی‌روش در آخر بازی حال او را سوال کرد و از او برای فداکاری در خط دفاعی تیم مردمی سپاسگزاری کرد. البته کارلوس کی‌روش در ادامه سپاسگزاری خود را به همه بازیکنان ابراز داشت.

همچنین سوارز مهاجم اروگوئه ای ایمن است که کشورش شانس بالایی برای درخشش در قطر و حتی قهرمانی در جام جهانی خواهد داشت. ستاره سرشناس فوتبال دنیا بدون نشانه مستقیم به شکست مقابل ایران گفت: «شما باید تلاش کنید در شکل امکان قهرمان دنیا شوید. برای چی که نه؟ ما بازیکنانی عظیم برای این هدف داریم، هرچند می دانیم که هر بازی در جام جهانی چقدر مقاوم است. همه بازیها مقاوم خواهد بود و جام جهانی همیشه پیچیده خواهد بود، اما همیشه با این رویای دست نخورده به رقابت می‌پردازیم.»

[ad_2]