واکنش راکستار گیمز به افشاگری‌های اخیر از بازی GTA 6

[ad_1]

سپس از گذشت یک روز از افشاگری پهناور از بازی GTA 6، در نهایت استودیوی راکستار گیمز نسبت به این داستان واکنش داد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که استودیو سرشناس راکستار گیمز مدتی قبل در پیامی به طور رسمی از ساخت بازی GTA 6 خبر داد. با این حال، تیم توسعه‌دهنده تا به امروز جزئیاتی از این عنوان مورد صبر ارائه نکرده و شماری از هواداران برای معرفی بازی ثانیه شماری می‌کنند. در همین حین، چند روز نزد بود که یک منبع ناشناس با انتشار بیش از ۹۰ ویدیو از گیم پلی نسخه پری آلفای بازی، اطلاعات زیادی از نقشه، شخصیت‌ها، اسلحه‌ها و قابلیت‌های جدید بازی لو داد.

بر پایه گفته بسیاری از فعالان حوزه ویدیو گیم، این اتفاق یکی از عظیم‌ترین افشاگری تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود. در همین راستا، در نهایت استودیوی راکستار گیمز ساعاتی قبل با انتشار بیایه‌ای، نسبت به این داستان واکنش علامت داد. طبق گفته این استودیو، شخصی به طور غیرقانونی به اطلاعات محرمانه پروژه دسترسی یافته و تمامی ویدیوها و جزئیات آشکار شده نیز سلامت دارد.

تیم سازنده معتقد است که این اتفاق اگرچه حسابی اون‌ها را ناامید کرده، اما روند ساخت بازی مطابق با برنامه‌ریزی‌ها ادامه می‌یابد و نه تنها سرویس‌های آنلاین بازی‌ها این شرکت غیرفعال نمی‌شوند، بلکه انتشار بازی GTA VI نیز عقب نمی‌افتد. در ادامه، راکستار گیمز خاطرنشان کرد که به‌زودی از این عنوان به طور تمام عیار رونمایی می‌کند.

راکستار گیمز در این خصوص توضیح می‌دهد:

به تازگی نفوذی در شبکه‌ ما چهره داده که در جریان اون، یک شخص ثالث به طور غیرقانونی به اطلاعات محرمانه‌ سیستم‌های ما دسترسی پیدا کرده است. بر این پایه، تعداد زیادی ویدیو از مراحل اولیه‌ ساخت بازی GTA 6 آشکار شده است. در حال آماده بعید می‌دانیم که این اتفاق دلیل قعطی سرویس‌های آنلاین بازی‌های ما شود. از طرفی، فکر نمی‌کنیم که این داستان تاثیر بلند مدتی بر توسعه پروژه‌های در حال آماده ما داشته باشد.

از اینکه اطلاعات بازی بعدی ما به این شکل منتشر شده، ناامید شده‌ایم. با این وجود، روند ساخت بازی جدید جی تی ای  مطابق با برنامه‌ریزی‌ها ادامه خواهد داشت. ما همیشه به ارائه تجربه بی‌نظیر به بازیکنان متعهد هستیم و فراتر از انتظارها عمل می‌کنیم. ما جزئیات بیشتری از این پروژه را با شما به اشتراک می‌گذاریم و زمانی که بازی ما مهیا شده باشد، به بهترین شکل ممکن از اون رونمایی خواهیم کرد. ما از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های مستمر شما در این شرایط سپاس‌گزاریم.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *