واکنش شدید سروش رفیعی پرسپولیس و مهیا شدن برای بازی عظیم +[عکس]

[ad_1]

سروش رفیعی پرسپولیس در یک مصاحبه مطبوعاتی پس از مسابقه با تیم تراکتورسازی، از مصاحبه با خبرنگار صداوسیما امتناع کرد. پست اینستای او را در ادامه دید کنید.

هافبک پرسپولیس سپس از بازی مقابل تراکتور و شکست مقابل این تیم صحبت های تندی به زبان آورد. در حالی مقابل خبرنگاران ایستاد که در ابتدای صحبت‌هایش تاکید کرد:

هرکسی می‌تونه حرفهای من رو پخش کنه، بگیره.

سپس موبایل خود را خارج آورد و مشغول فیلمبرداری شد تا از پخش سخن‌هایش اطمینان پیدا کند. واکنش شدید سروش رفیعی پرسپولیس چه بود؟

واکنش شدید سروش رفیعی پرسپولیس

واکنش تند سروش رفیعی پرسپولیس و آماده شدن برای بازی بزرگ +[عکس]
واکنش شدید سروش رفیعی پرسپولیس

سروش پس از این اتفاق ادامه داد:

راستش، نه حال و صبر سخن‌زدن در مورد فوتبال هست و نه ابدا مهم است برای من که چه اتفاقی افتاده. کاش بازی را نباخته بودیم و این سخن‌ها را می‌زدم ولی ابدا حال و صبر بازی کردن نداریم. ابدا حال و صبر این که بازی کنیم نداریم. اما آمدیم و همینجوری بازی کردیم و این هم شکل برگزاری بازی‌هایمان است.

اخبار زیادتر:

وی افزود:

ولی یک چیزهایی آدم‌ها را اذیت می‌کند. ما که نبودیم و ندیدیم اما اینکه بگوییم در این مملکت ما شهید دادیم و این شهیدها را … آمدند و برای خاک و زن و بچه و ناموس و وطن این کارها را کردند، به ما هم رسیده. ما هم حواسمان هست ناموس و زن و زندگی چیست. یک چیزهایی فهمیدیم.
بگذار اینجوری شروع کنم؛ اینکه هرکسی بخواهد در مورد یک سری مسائل، ما، فوتبالیستها و ورزشکاران سخن بزند و سرمان را بیاندازیم پایین و همینجوری رد شویم و هرچی شد، شد. دیگر اینجوری هم نیست و ما اینقدر هم بدبخت نیستیم که… هرجا زورشان می‌رسد اسم فوتبالیست را می‌آورند و نمی‌دانم ما چه ظلمی کردیم اما اینطوری نیست که ما ساکت بمانیم.

سروش در ادامه خطاب به رئیس فدراسیون گفت:

من نمی‌توانم خرده از کسی بگیرم و شخصا این پاسخ را می‌دهم؛ اولا سری قبل یکسری سخن چرت و پرت زد و چهار استوری گذاشتیم و یک حالی کرد و اسمش حقوق… نمی‌دانم کیست و چجوری است و چه کسی او را گردن می‌گیرد که یقه او را بگیریم. اما اینجوری هم نیست که هرچه دلت بخواهد بگویی، دیروز فراوان خوشگل گفت آقای گل‌محمدی؛ ابدا عددی نیست که در مورد زن و بچه ما سخن بزنی. واقعا نمی‌دانم چه کسی است؛
اگر کسی گردن نمی‌گیرد، پس چجوری می‌نشیند پشت میکروفن و هزار آدم سخن‌هایش را گوش می‌کنند؟ اگر کسی گردن می‌گیرد که برویم شاکی شویم و بگوییم چطور است اگر ما یک کلمه سخن می‌زنیم و از حسین ماهینی نگهداری می‌کنیم صد بار به ما زنگ می‌زنید و از ۱۰ جا می‌خواهید و شب بازی سراغمان می‌آیید اما یکی بیاید و به ناموس ما هرچیزی بگوید و برود؟ اینجوری هم نیست. نمی‌دانم کی هستی ولی وجود این را داری بیایی بدون بادیگارد و حمایت در چشم ما دید کنی و در مورد زن و بچه ما سخن بزنی. وجودش را داری؟ به خدا اگر داشته باشی.

واکنش تند سروش رفیعی پرسپولیس و آماده شدن برای بازی بزرگ +[عکس]
واکنش شدید سروش رفیعی پرسپولیس

این در حالی است که شرایط سروش رفیعی می‌تواند کاملا روی وضعیت پرسپولیس تاثیرگذار باشد. پرسپولیس روز جمعه درحالی در ورزشگاه نقش دنیا میهمان زردپوشان سپاهان خواهد بود که در شکل آمادگی برخی از چهره هایش می تواند روز راحتی را پشت سر بگذارد و سروش رفیعی یکی از این نفرات است.

اخبار زیادتر:

سروش رفیعی که در بازی با تراکتور تحت فشار زیادی به میدان رفت و درنهایت نیز در دقیقه 60 تعویض شد یکی از چهره های محبوب سکوهاست که در ابتدای دوره و در تعریف و انتقالات تابستانی به دنبال گولسیانی و اسماعیلی فر از سپاهان به پرسپولیس پیوست تا پرسپولیس عملا از سپاهان به نام یکی از قدرتمندترین تیم های تعریف و انتقالات چندسال اخیر پیشی بگیرد.

انتقالی که دلیل شد تا بلافاصله پس از پیروزی سپاهان بر استقلال در هفته اول، حتی یکی از پیشکسوتان سپاهان در یکی از شبکه تلویزیونی اصفهان با سخره گرفتن توانایی‌های رفیعی و دیگر بازیکنانی که از سپاهان جدا شدند مدعی شود:

کاش این بازیکنان در سپاهان می‌ماندند و زیر نظر مورایس کار می‌کردند و حتی اگر مورایس اون‌ها را نمی‌خواست در تیم‌های پایه این باشگاه کار می‌کردند!

واکنش تند سروش رفیعی پرسپولیس و آماده شدن برای بازی بزرگ +[عکس]
واکنش شدید سروش رفیعی پرسپولیس

اما هافبک پرسپولیس در مصاحبه‌اش سپس از بازی با تراکتور ادامه داد:

بس است دیگر، هرکسی بیاید و بگوید فوتبالیست‌ها اینجوری و اونجوری. فوتبالیست‌ها چه کار کردند؟ فوتبالیست‌ها به هرچی رسیدند از کف جامعه رسیدند. تو وجودش را داری در مورد این همه آدم که زن و بچه‌اش آنور دنیا هستند و همه هم می‌دانیم و شما از همه خوب تر می‌دانی و جزو زن و بچه سیاستمداران هستند، وجودش را داری در مورد آنها سخن بزنی؟ به خدا اگر داشته باشی.

اخبار زیادتر:

رفیعی در این خصوص گفت:

اگر همچین سخن‌هایی را قبلا هم زده، اشتباه بوده. من انقدر بی شخصیت و بی ادب نیستم همانند این آقا که سخن بزنم. اما به فرض زن و بچه این آقا حجاب اسلامی و چادر دارند، دمشان گرم. دلشان خواسته، انتخابشان بوده و دوست دارند حجاب اسلامی داشته باشند و ما باید احترام بگذاریم. اما به تو ربطی ندارد زن و بچه من چجوری لباس می‌پوشند.
من نوعی (منظورم فوتبالیست‌ها است) در مورد این اتفاقات ری اکشن علامت بدهیم. چقدر بدبختی؟ البته شاید دنبال این هستی با اسم فوتبالیست‌ها گنده شوی اما نه که هرچه خواستی بگویی. برای من همان اندازه که زن و بچه من مهم است، دختران و زنان این سرزمین هم مهم هستند؛ مهم‌اند. همه‌شان مهم‌اند، همه‌شان ناموس‌های ما و هموطنان ما هستند. اجازه به خودتان ندهید که در موردشان هرچیزی بگویید. فوتبال را ولش کنید…

رفیعی پس از این جملات بدون پاسخ به دیگر سوالات خبرنگاران محل را ترک کرد. در جریان کری‌های پیشکسوت تیم سپاهان، باشگاه پرسپولیس و بازیکنان پرسپولیس واکنشی به اون علامت ندادند، اما بی‌تردید این قبیل کری خوانی‌ها دلیل شد تا دوباره هم ملاقات پرسپولیس و سپاهان از چند هفته زودتر به دیداری ویژه و متمایز تبدیل شود.

واکنش تند سروش رفیعی پرسپولیس و آماده شدن برای بازی بزرگ +[عکس]
واکنش شدید سروش رفیعی پرسپولیس

حال در آستانه ال کلاسیکو یکی از نگرانی های هواداران پرسپولیس وضعیت روحی سروش رفیعی است. بازیکنی که روزهای پر فرازونشیبی را پشت سر گذشت و حالا باید در نقش دنیا به مصاف شاگردان مورایس و هم تیمی های سابقش برود.

باید چشم به راه بود و دید یحیی گل محمدی تا اون روز می تواند سروش رفیعی و دیگر شاگردانش را از نظر روحی ریکاوری کرده و از نظر فنی اون ها را مهیا این بازی عظیم کند یا نه. به هرحال فراوان ها معتقدند در شکل آمادگی چند بازیکن و به مخصوص درخشش سروش رفیعی، پرسپولیس می تواند برنده ال کلاسیکو شود.

اخبار زیادتر:

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *