واکنش شدید علی کریمی نسبت به صلاحیت مهدی تاج [+عکس استوری]

[ad_1]

واکنش شدید علی کریمی نسبت به صلاحیت مهدی تاج کنار ساز شد. علی کریمی نسبت به صلاحیت مجدد مهدی تاج برای فدراسیون با انتشار استوری واکنش علامت داد.

علی کریمی به وجود مهدی تاج در انتخابات فدراسیون فوتبال واکنش علامت داد. در ادامه با عکس استوری علی کریمی دنبال ما باشید.

واکنش شدید علی کریمی نسبت به صلاحیت مهدی تاج

  • استوری علی کریمی
پاسخ علی کریمی به مهدی تاج
پاسخ علی کریمی به مهدی تاج

مهدی تاج رئیس اسبق فدراسیون فوتبال در انتخابات نزد رو شرکت کرده و تایید صلاحیت هم شده است. او قرار است هشتم شهریور با میرشاد ماجدی و عزیزالله محمدی رقابت کند.

تاج که شب نزد در برنامه تلویزیونی شرکت کرده بود از برنامه هایش و برگرداندن کی روش گفت. همچنین روز قبل پس از اعلام اختلاس ۹۲ هزار میلیاردی در فولاد مبارکه، نام مهدی تاج هم در بین مختلفین دیده شد.

بازگشت تاج صحیح در روزهای اعلام حکم پرونده مارک ویلموتس چهره داده و همین داستان هم دلیل انتقادات بسیاری شده که او پس از فاجعه ویلموتس تصمیم بازگشت دارد.

حال علی کریمی پیشکسوت فوتبال که در دوره نزد انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کرده بود با انتشار یک استوری به وجود مهدی تاج واکنش علامت داد.

در ادامه میتوانید استوری شدید علی کریمی را ببینید:

استوری تند علی کریمی برای مهدی تاج
استوری شدید علی کریمی برای مهدی تاج

کریمی در دوره قبلی انتخابات فدراسیون فوتبال نامزد شده بود ولی نظر نیاورد.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار واکنش شدید علی کریمی نسبت به صلاحیت مهدی تاج سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]