واکنش نیروی انتظامی به ناپدید شدن سما جهانباز دختر اصفهانی در شیراز

[ad_1]

واکنش نیروی انتظامی به ناپدید شدن سما جهانباز در فضای غیر واقعی بازتاب حائز اهمیتی داشته است؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این داستان زیادتر بپردازیم.

در فیلمی که پدر سما جهانباز منتشر کرده و همانطور که خواهید دید بسیاری از جزییاتی که باید بفهمید مشخص خواهد شد. باید بفهمید که این ویدئو به تازگی همه‌ ایرانی‌ها را درگیر خود کرده و این نوشتار کوشش کرده تا کنجکاوی شما را برطرف کند. افشاگری پلیس از گم شدن سما در شیراز چه بوده است؟

واکنش نیروی انتظامی به ناپدید شدن سما جهانباز

افشاگری نیروی انتظامی از گم شدن سما جهانباز
افشاگری پلیس از گم شدن سما در شیراز, افشاگری نیروی انتظامی از گم شدن سما جهانباز

یک ماه و چند روز پس از خبر مفقود شدن سما، دختر اصفهانی ویدیویی از پدر وی در فضای غیر واقعی و برخی خبرگزاری ها منتشر و به اصطلاح فراوان زود وایرال و پربازدید شد.

به موازات این امر برخی دوستان رسانه ای و مخاطبان گرامی خاطرات وکیل در راستای کمک و همراهی با خانواده سما دست به کار شده با ارسال پیام و تماس تلفنی امر کردند خوب تر است راجع به این داستان مطلبی منتشر کنیم بلکه در حل این مشکل و رفع نگرانی خانواده‌ی سما سهم اندکی داشته باشیم.

گم شدن سما جهانباز
واکنش نیروی انتظامی به ناپدید شدن سما جهانباز

راجع به کارها قضایی – انتظامی پیرامون قضیه حسب اخبار و اطلاعات منتشر شده و فیلم اخیر که از صحبت‌های پدر سما منتشر شد، چنین برمی آید سما در محدوده خیابان معالی آباد (در محدوده ی پل معالی آباد ورودی تاچارا) در تصاویر دوربین مداربسته سطح شهر دیده شده اما در یک ثانیه در نقطه کور قرار گرفته، هیچ یک از دوربین ها او را نگرفته اند!!

نزد از هر مطلبی واجب است از تلاش خالصانه دستگاه انتظامی و دادستانی محترم شیراز خاصه معاونت محترم دادسرای جنایی یاد کرده ضمن سپاس خالصانه، به ایشان دست مریزاد و خداقوت گفته، امیدوارم هرچه سریع تر تلاش این عزیزان به نتیجه ای مطلوبِ خانواده ی سما و جامعه برسد.

فیلم پدر سما که درباره گم شدن دخترش سخن میزند را دید کنید:

افشاگری نیروی انتظامی از گم شدن سما جهانباز

در آخر بنا به اظهارات پدر سما راجع به آخرین نقطه ای که موبایل سما آنتن داشته، تذکر این نکته ضروری است که محدوده ی جغرافیایی مکان مورد نشانه به گونه‌ایست که برای شناسایی وردیابی وی نیاز به بسیج عمومی ارگان‌های مختلفی از جمله: آتش نشانی با استفاده مندی از سگ‌های زنده یاب، رصد کلیه دوربین‌های مداربسته اعم از دوربین بانک‌ها، مجتمع های مسکونی و… خیابان‌های دور و بر، انتشار و تکثیر عکس سما در سطح شهر خاصه منطقه مورد نشانه و استفاده مندی از امکانات ویژه موجود در فضای سایبر است.

بازنشر محتوای شبکه‌های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست.

اخبار مرتبط:

[ad_2]