وایرال شدن خنده اولیور کان پس از درآمدن قرعه بارسلونا! [+فیلم و عکس]

[ad_1]

اولیور کان مدیر ورزشی بایرن مونیخ در مورد خنده خود در واکنش به همگروهی بایرن با بارسلونا در مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان توضیح داد.

رئیس هیات مدیره باشگاه بایرن مونیخ درباره خنده خود سپس از هم‌گروه شدن با بارسلونا توضیح داد و اعلام کرد که تصمیم تمسخر آبی اناری ها را نداشته است.

اولیور کان مدیر ورزشی بایرن مونیخ

  • خنده الیور کان
اولیور کان مدیر ورزشی بایرن مونیخ
فیلم خنده الیور کان, عکس خنده الیور کان

فیلم خنده الیور کان

اولیور کان به نام رئیس هیات مدیره باشگاه بایرن مونیخ در مراسم قرعه کشی شرکت کرد و خنده جذاب او سپس از هم‌گروه شدن با بارسلونا بازتاب زیادی داشت و بسیاری نوشتند که او با این خنده آبی اناری ها را تمسخر کرده است.

کان در این زمینه واکنش علامت داد و گفت:

چنین تفسیری ابدا صحیح نیست. ما چند روز نزد اجازه دادیم تا روبرت لواندوفسکی از تیم جدا شود و راهی بارسلونا شود و الآن باید برابر این بازیکن قرار گیریم. خنده من برای این اتفاق بود.

در ادامه میتوانید فیلم خنده الیور کان در مراسم قرعه کشی را مشاهده کنید:

بارسلونا دوره قبل هم در گروه بایرن مونیخ قرار داشت و هم بازی رفت و هم بازی برگشت را با نتیجه سه بر صفر شکست خورد و بدین نظم به نظر می رسد که اولیور کان به این قضیه خندیدن زده است. البته در سال 2020، بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 8 بر 2 بارسلونا را شکست داد که اون بازی به نوعی کوچک آمیز ترین بازی تاریخ مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا بود.

در ادامه میتوانید عکس خنده الیور کان را مشاهده کنید:

اولیور کان مدیر ورزشی بایرن مونیخ
فیلم خنده الیور کان در مراسم قرعه کشی, عکس خنده الیور کان

اخبار زیادتر:

[ad_2]