وجود Crypto.com در پاریس ؛ صرافی سرشناس 145 میلیون دلار هزینه کرد!

[ad_1]

صرافی کریپتو دات کام 150 میلیون یورو در فرانسه اندوخته‌گذاری کرد. وجود Crypto.com در پاریس منجر به گسترش این صرافی در قاره اروپا خواهد شد.

بایننس تنها شرکت بین‌المللی رمزنگاری آماده در سرزمین فرانسه نیست. صرافی کریپتو دات کام در بیانیه‌ای اعلام کرد که به زودی دفتر مرکزی منطقه‌ای خود را در پاریس مستقر خواهد کرد.

زیادتر بخوانید:‌ آینده ارزهای دیجیتال در سال 2022

وجود Crypto.com در پاریس

صرافی ارز دیجیتال Crypto.com، در بیانیه روز چهارشنبه خود اعلام کرد که 150 میلیون یورو (145.3 میلیون دلار) در فرانسه اندوخته‌گذاری کرده است.

این مبلغ صرف راه‌اندازی دفتر مرکزی اروپا در پاریس و استخدام استعدادهای محلی در زمینه‌های مختلف می‌شود. از جمله این زمینه‌ها می‌توان به حوزه انطباق، توسعه معامله و محصول نشانه کرد. مرجع بازار فرانسه ملقب به AMF ماه قبل مجوز قانونی Crypto.com‌ را صادر کرده و این صرافی را به نام ارائه‌دهنده خدمات ثروت دیجیتال ثبت نمود.

حضور Crypto.com در پاریس ؛ صرافی معروف 145 میلیون دلار هزینه کرد!

اریک آنزیانی (Eric Anziani)، مدیرعامل Crypto.com اعلام کرد که این شرکت با شادی است که با سهامداران در سراسر قسمت‌ها به تعامل بپردازد. این داستان منجر به تسهیل اقتصاد دیجیتال جدید در فرانسه می‌شود.

تعدیل نیروی صرافی Crypto.com

طبق آمار رسمی، بیش از 50 میلیون نفر از محصولات Crypto.com استفاده می‌کنند. صرافی کریپتو دات کام علاوه بر خدمات اصلی خود، کارت نقدی ویزا و توکن بومی Cronos رو نیز به مشتریان فرانسوی خود ارائه خواهد داد.

کریپتو دات کام نیز همانند FTX به بازایابی ورزشی می‌پردازد. Crypto.com آغاز سال جاری اعلام کرد که در ماه آینده اسپانسر جام جهانی فوتبال خواهد شد. صرافی کریپتو دات کام سال قبل قراردادی 100 میلیون دلاری با مسابقات فرمول 1 امضا کرد. از دیگر قراردادهای Crypto.com  می‌توان به قرارداد Philadelphia ers و همچنین Ultimate Fighting Championship نشانه کرد.

در سال جاری شرکت Crypto.com برخی از نیروهای خود را تعدیل کرد. در ماه ژوئن 5 درصد از کارکنان این شرکت اخراج شدند. کریپتو دات کام دو ماه سپس در گفتگو با Decrypt اعلام کرد که به زودی کارکنان بیشتری را اخراج خواهد کرد. دلیل اصلی تعدیل نیرو توسط شرکت‌های عظیم حوزه ارزهای دیجیتال، رکود بازارهای مالی است.

گسترش کوشش Crypto.com در اروپا

وجود Crypto.com در پاریس منجر به رشد مجدد این صرافی خواهد شد. کریپتو دات کام تصمیم دارد به طرز قابل توجهی کوشش خود در قاره اروپا را گسترش دهد. صرافی بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال دنیا نیز در ماه می مجوز کوشش در فرانسه را دریافت کرد. این اقدام فرانسه را به اولین سرزمین اروپایی تبدیل کرد که به Binance اجازه می‌دهد در حوزه قضایی سرزمین کوشش کند.

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل شرکت بایننس در ماه آپریل از سیاست‌های اقتصادی سرزمین فرانسه در قبال رمزارزها حمایت کرد. به عقیده CZ، دولت فرانسه در زمینه کریپتوکارنسی‌ها فراوان آگاه است. یکی از مقامات وزارت ثروت‌ اعلام کرد که فرانسه در حال تلاش برای حمایت از توسعه صنعت ارزهای دیجیتال است.

بانک مرکزی فرانسه سال قبل رمزارزها را در یک سری معاملات اوراق قرضه دولتی مورد آزمایش قرار داد.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره وجود Crypto.com در پاریس چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید.

منبع: decrypt

[ad_2]