وحید هاشمیان تمام قد پشت “علی دایی” ایستاد!

[ad_1]

وحید هاشمیان با انتشار یک استوری در اینستاگرامش از علی دایی حمایت کرد.

به شرح وقت سحر به تعریف از برترین‌ها: این روزها که جوسازی های زیادی در رسانه مردمی علیه علی دایی برپا شده است وحید هاشمیان با انتشار یک استوری در اینستاگرامش از علی دایی حمایت کرد.

حمایت سفت و محکم وحید هاشمیان از علی دایی

پاسخ متفاوت “علی دایی” به جوسازی های جدید علیه او

انتشار یک پست از علی دایی در اینستاگرام درباره فوت «اسرا پناهی»، دختر علم‌آموز اردبیلی واکنش شدید برخی مسئولان استان و خبرگزاری‌های دولتی را در پی داشت. حالا علی دایی با انتشار متنی در اینستاگرام خود به حواشی اخیر پاسخ داده است.

علی دایی، پیشکسوت فوتبال ایران نوشت:

درود به مردم بزرگوار ایران

* با توجه به جوسازی های اخیر صدا و سیما، برخی خبرگزاری ها و مجلس واجب فهمیدم مطلبی را با شما عزیزان در بین بگذارم. آقای سید کاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس ،سوالی برایم نزد آمده است که امیدوارم جوابش را از شما بگیرم، در کدامین ورزشگاهی که شما ساخته اید من به اینجا رسیده و دیده شده ام که باید پاسخگوی شما باشم و اما صحبت از امنیت گردید که فراهم‌ امنیت وظیفه هر دولتی می باشد.

* و با توجه به صحبت های عموی اسرا پناهی در صدا و سیما که عامل مرگ را بیماری مادرزادی و نارسایی قلب عنوان می نماید (اینجانب قبول ندارم که در بیمارستان فاطمی اردبیل اتفاق افتاده است پس خودکشی دختر نازنین شهرم سلامت ندارد و شما راست نمی گویید.

* آقای موسوی شما نماینده مردم اردبیل در مجلس هستید یا سخنگوی دولت؟ اگر از مشکلات و کمبودهای شهر و مردم اردبیل خبر داشتید، برای چی خاموش بودید و خاموش مانده اید؟ برای چی در مجلس و دولت صدای مردم شهرتان نبودید که اگر بودید کار به اینجا ختم نمی شد.

* در پاسخ به اخبار منتصب به اینجانب در صدا و سیما و برخی از خبرگزاری ها واجب به ذکر می دانم اطلاعات من از زادگاهم اردبیل کامل می باشد و اگر به سلامت مسئله ای نرسم هیچگاه اظهار نظر نمی کنم از این پس به یک اجماع برسید سپس اون خبر را منتشر نمایید تاریخ پابرجا کرده، می کند و خواهد کرد چه کسانی دروغگو هستند من خودم را اسطوره نمی دانم و دفعات گفته ام من از جنس همین مردمم.

[ad_2]