ورود لیورپول به متاورس ؛ تعامل دیجیتالی پرافتخارترین تیم انگلیسی با هوادارانش!

[ad_1]

لیورپول به نام اولین باشگاه لیگ برتری درون فضای متاورس شد. ورود لیورپول به متاورس منجر به افزایش تعامل طرفداران و همچنین ساخت آواتارهای اختصاصی خواهد شد.

باشگاه لیورپول (Liverpool)، روز جمعه اعلام کرد که با متا (Meta)، غول متاورس و علمی دنیا همکاری خواهد کرد. این باشگاه پرافتخار انگلیسی تصمیم دارد با همکاری متا مجموعه‌ای از لباس‌های غیر واقعی را برای آواتارهای دیجیتال متا عرضه کند.

زیادتر بخوانید: آینده متاورس و نزد بینی قیمت ارزهای متاورسی

ورود لیورپول به متاورس

طرفداران باشگاه لیورپول می‌توانند کالاهای غیر واقعی را در فروشگاه متا آواتارز فیسبوک، مسنجر و اینستاگرام خریداری کنند. باشگاه لیورپول در اطلاعیه رسمی منتشر شده در 14 اکتبر، اعلام کرد که به اولین باشگاه لیگ برتر تبدیل شده است که کالاهای غیر واقعی خود را در فروشگاه متا آواتارز عرضه می‌کند.

طرفداران باشگاه می‌توانند آواتارهای دیجیتال خود را با پیراهن‌های خانگی و خارج از خانه باشگاه لیورپول (LFC) و همچنین مجموعه لایف استایل LFC سفارشی‌سازی کنند. برداشت کریسپ (Drew Crisp)، معاون دیجیتال باشگاه فوتبال لیورپول در این راستا گفت:

ما از ورود لیورپول به متاورس و همکاری با شرکت Meta فراوان شور زده هستیم. لیورپول به اولین باشگاه لیگ برتری آماده در فضای متاورس تبدیل می‌شود. این یک زمان فوق‌العاده برای طرفداران جهانی ما است تا به شکل دیجیتالی با باشگاه محبوب‌شان ارتباط برقرار کرده و آواتارهای اختصاصی خود را بسازند.

عرضه محصولات لیورژول در Meta Avatars

مجموعه پوشاک غیر واقعی لیورپول از امروز در فروشگاه متا آواتارز فیسبوک، مسنجر و اینستاگرام برای خرید در دسترس است. فروشگاه Meta Avatars در حال آماده در کشورهای آمریکا، کانادا، مکزیک، تایلند، اسپانیا، ایتالیا و بریتانیا کوشش می‌کند.

ورود لیورپول به متاورس ؛ تعامل دیجیتالی پرافتخارترین تیم انگلیسی با هوادارانش!

ورود لیورپول به متاورس راه دسترسی به کالاهای LFC در واقعیت غیر واقعی را هموار خواهد کرد. متا به باشگاه لیورپول کمک می‌کند تا با افزایش پذیرش متاورس، جریان درآمدی جدیدی برای باشگاه دوباره کند. شرکت متا فروشگاه Meta Avatars را در 20 ژوئن سال جاری راه‌اندازی کرد.

جری نیومن (Jerry newman) مدیر مشارکت رسانه‌ای متا در شمال اروپا گفت:

ما خوشحالیم که هواداران لیورپول می‌توانند از آواتارهای ما برای بیان هویت دیجیتالی خود استفاده کنند. در ساخت این آواتارها از رنگ‌ها و لوگوی نمادین باشگاه لیورپول الهام گرفته شده است.

گسترش جهانی متاورس

فضای متاورس با ورود شرکت‌های عظیم،‌ افراد معروف، بازی‌ساز‌ها و همچنین باشگاه‌های ورزشی به دنیای غیر واقعی گسترش میابد. متاورس به بازار کریپتوکارنسی، NFT و Web3 متصل است.

باشگاه‌های ورزشی همانند آرسنال و لیورپول اف سی درون فضای NFT و متاورس شده‌اند. ورود لیورپول به متاورس منجر به تعامل زیادتر طرفداران و همچنین افزایش حقوق شرکت خواهد شد. برندن گرین (Brenden Greene)، سازنده بازی PUBG، اخیراً از راه‌اندازی متاورس و بلاک چین مخصوص Artemis خبر داد.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره ورود لیورپول به متاورس چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید.

منبع: coingape

[ad_2]