وزارت ارتباطات خبر از رفع محدودیت های اینترنتی داد!

[ad_1]

وزارت ارتباطات در شرایطی خبر از رفع محدودیت های اینترنتی روزهای اخیر داده که دیروز اینترنت دنبال بسیاری از کاربران از ساعات آغازین روز قطع شده بود.

به شرح برخی از رسانه‌های داخلی، وزارت ارتباطات و فناروی اطلاعات در آخرین اطلاعیه خود مدعی شده: «محدودیت‌هایی که بنا به ملاحظات و دستور مراجع ذی‌مصلحت، در روزهای قبل و در برخی ساعات روز در سطح بین‌المللی ساختن می‌شد، هم حالا برداشته شده است.»

آرون گروپس

زیادتر بخوانید: جراحت قطعی اینترنت تا امروز 24 هزار میلیارد تومان ؛ دوبرابر حقوق نفتی ایران در یکسال!

رفع محدودیت های اینترنتی ؛ ادعای شگفت آور وزارت ارتباطات!

این در حالی است که روز قبل و از ساعات آغازین یعنی ساعت 10 سحر، بسیاری از کاربران با اختلال در دسترسی به اینترنت مواجه بوده‌اند. وزارت ارتباطات بار دیگر بر نبود مسئولیتی در مورد فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ از جانب این وزراتخانه تاکید کرده و گفته:

برداشته شدن این محدودیت‌ها برعهده مرجعی است که محدود شدن اون را ابلاغ کرده است.

وزارت ارتباطات خبر از رفع محدودیت های اینترنتی داد!

وزارت ارتباطات همچنین بدون نشانه به وضعیت کسب‌وکارهای اینترنتی مخصوصا مجموعه‌های کوچکی که در صبر رفع فیلتر اینستاگرام هستند و این روزها کوشش‌شان با مشکلات بزرگی مواجه است، تاکید کرده که همه خدمات داخلی بر بستر شبکه مردمی اطلاعات در حال انجام است.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره ادعای رفع محدودیت های اینترنتی توسط وزارت ارتباطات چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی در بین گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

[ad_2]