ویدئو/ امکانات حیرت‌آور مدل جدید ون لوکس مرسدس که چشم‌ها را نگاه دقیق می‌کند!

[ad_1]

از مدل جدید و لوکس ون مرسدس بنز کلاس V رونمایی شد.

به شرح وقت سحر، این مدل جدید دارای امکانت بی‌شمار و حیرت آوری است که در ویدئوی زیر مشاهده می‌فرمایید.

 

ون لوکس مرسدس بنز کلاس V با تیونینگ کلاسن

زومیت نوشت: تیونر آلمانی کلاسن نسخه‌ای لوکس از ون مرسدس بنز کلاس V ارائه کرده که از امکانات داخلی سدان S کلاس و قابلیت‌های الکترونیکی استفاده می‌برد.

افراد ثروتمند ممکن است همیشه در خرید مرسدس بنز کلاس S تردید نداشته باشند؛ اما گاهی زمان‌، خرید خودروهای لوکس چهارنفره می‌تواند دردسرهایی نیز ساختن کند.

به‌عنوان مثال، اگر فرد بخواهد جلسه کاری خود را در درون مرسدس بنز کلاس اس برگزار کند و تعداد افراد جلسه چهار نفر باشند، با مشکل روباه‌رو می‌شود. در این حالت، فرد مجبور است جلسه‌ی خود را در رستوران یا مکان کار و با وجود تمام افراد تشکیل دهد.

بااین‌حال، تیونر کلاسن (Klassen) چنین مشکلی را با نسخه‌ای لوکس از ون مرسدس بنز کلاس V حل کرده است. این شرکت روش‌هایی برای برگزاری جلسات در درون این مینی‌ون پیدا کرده؛ اما محصول جدید به‌اندازه‌ی مرسدس بنز اس کلاس نیز لوکس خواهد بود.

ون لوکس مرسدس چشم‌ها را خیره می‌کند.

کلاس به معنای واقعی

کلاسن به‌معنای واقعی کلمه نام خود را با این مرسدس بنز V-Class به‌نمایش می‌گذارد. پس از بازکردن درهای اتوماتیک ون، سرنشینان با چهار صندلی تزیین‌شده با بهترین مواداولیه روباه‌رو خواهند شد.

صندلی‌ها فراوان باکیفیت هستند و دقیقا حس نشستن در مرسدس بنز کلاس S را به سرنشین القا می‌کنند؛ زیرا به‌طور مستقیم از سدان لوکس آلمانی گرفتن گرفته شده‌اند. به‌غیر از مواد چرمی باکیفیت، فیبرکربن یکی دیگر از مواد اصلی مرسدس بنز کلاس V با تیونینگ کلاسن است.

با تمام این‌ها، این هنوز بهترین قسمت طراحی کلاسن نیست. استعدادهای اصلی کلاسن در طراحی و تزیین ون مرسدس بنز، در امکانات و قابلیت‌های الکترونیکی درون کابین کارکرد بیشتری دارد.

همه‌چیز در درون کابین را می‌توان ازطریق iPad در ردیف سوم کنترل کرد؛ ازجمله روشنایی مکان، کنترل صندلی‌ها، ماساژور، میزهای اضافی، کشوها و حتی دوربین‌های جلو و عقب.

در درون این مینی‌ون لوکس، حتی پلی‌استیشن ۴ هم نصب شده است تا علاقه‌مندان به بازی بتوانند زمان‌ خوشی در مسافرت داشته باشند. علاوه‌بر این قابلیت، کنترل تمام پارامترها ازطریق دستورهای صوتی نیز انجام می‌شود.

ون مرسدس بنز کلاس V با طراحی داخلی کلاسن می‌تواند گزینه‌ی ایده‌آلی برای گذران زمان‌ فراغت در طول مسافرت باشد. کلاسن این ون لوکس را معرفی کرده تا علاقه‌مندان بدون فکرکردن به هزینه ساعت‌های خوشی در مسافرت تجربه کنند.

[ad_2]