ویدئو/ پاسخ دندان‌شکن فرهاد مجیدی به تمسخر مجری اماراتی!

[ad_1]

فرهاد مجیدی در یک گفت و گو در یک برنامه ورزشی سرزمین امارات شرکت کرد.

به شرح وقت سحر، فرهاد مجیدی در بخشی از این برنامه با پوزخند مجری رو به رو شد که با پاسخ دندان‌شکن وی دنبال بود.

 

شکرگزاری روزنامه اماراتی از تصمیم فرهاد مجیدی

دومین پیروزی پیاپی همبستگی کلباء در لیگ امارات دلیل شد تا روزنامه البیان به شکرگزاری از فرهاد مجیدی بپردازد.

ایسنا: به تعریف از البیان، همبستگی کلباء با هدایت فرهاد مجیدی در هفته سوم لیگ امارات به مصاف الظفره رفت و توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند تا سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد.

نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به آخر رسید اما در نیمه دوم تعویض‌های فراوان خوب فرهاد مجیدی دلیل شد تا نتیجه تغییر کند.

فرهاد مجیدی سپس از گذشت یک ساعت تصمیم گرفت که حبیب فردان را به میدان بفرستد و این بازیکن تعویض زرد و ستاره میدان لقب گرفت.

البیان در ادامه شرح خود نوشت: حبیب فردان با عملکرد فراوان خوب خود فرهاد مجیدی را ناامید نکرد. او سپس از ورود به میدان یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل هم داد تا علامت دهد که فکر سرمربی تیم پاسخ داده است.

مجیدی در این بازی مالابا ستاره تیم را نیمکت‌نشین کرد و ابدا به او بازی نداد. این نخستین بار سپس از ۳ سال است که مالابا زمان بازی پیدا نکرد.

این بازیکن با افت مواجه شده و مجیدی با نیمکت‌نشین کردنش به شکل غیر مستقیم او را تنبیه کرد و این پیام را به او داد که برای بازگشت به ترکیب باید تلاش بیشتری از خود علامت دهد.

همبستگی کلباء با هدایت فرهاد مجیدی دوره جدید لیگ امارات را خوب شروع نکرد و برابر البطائح در نخستین قدم شکست خورد اما سپس از اون دو پیروزی پیاپی را به دست آورده است تا در وضعیت خوبی قرار بگیرد.

[ad_2]