ویدیو جدید شروین حاجی پور سپس از آهنگ برای …/ اتهامش؟ کوشش تبلیغی علیه نظام!

[ad_1]

قطعا در روزهای اخیر حداقل یک بار آهنگ «برای» از خواننده کم سن، شروین حاجی پور را شنیده‌اید. سپس از اینکه این خواننده توسط نیروهای امنیتی برای پاره ای از توضیحات دستگیر شده بود، حال ویدیوی جدید صحبت های این خواننده کم سن توسط وی منتشر شده است. ویدیو جدید شروین حاجی پور سپس از آهنگ وایرال شده برای … را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

آرون گروپس

شروین حاجی پور با نام کامل شروین حاجی آقاپور، زاده 10 فروردین 1376 در بابلسر مازندران است. نام این خواننده چندین روز است که به واسطه آهنگ تاثیرگذارش (برای…)، فراوان زیاد مورد توجه ایرانیان و همچنین مردم دنیا قرار گرفته است.

در همین راستا امروز این خواننده کم سن ویدیویی از خود منتشر کرد و در اون درباره برخی مسائل به وجود آمده صحبت کرد.

زیادتر بخوانید:

دستگیری امیرعماد میر میرانی ؛ برای چی یک فعال آی تی بازداشت شده است؟

ویدیو جدید شروین حاجی پور سپس از آهنگ برای…

ویدیو جدید شروین حاجی پور بعد از آهنگ برای...
ویدیو جدید شروین حاجی پور سپس از آهنگ برای…

شروین حاجی پور در این ویدیو به غیبت چندین روزه خود نشانه کرد و دلیل نبودنش را این گونه توضیح داد:

دلواپس نباشید و به شایعه ها توجه نکنین، دلیل اینکه این چند روز هم نبودم این بود که یه سری نگرانی هایی به وجود آمده بود برای اینکه این آهنگ فراوان وایرال شده بود که نکنه من با یه جریان خاصی سازمان خاصی خارج از ایران در ارتباط بوده باشم و یا سفارشی بوده باشه که این سو تفاهم هم برطرف شد خدا رو سپاس و واضحه که من این کار رو صرفا برای ابراز همدردی با مردمی که به هر حال نقد داشتن به شرایط جامعه نوشتم و خوندم همانند اکثر هنرمندامون که اکثرشون یه واکنشی نشون دادن.

شروین حاجی پور در بخشی از صحبت های خود تاکید کرد که با هیچ خبرگزاری مصاحبه انجام نمی دهد و تاکید کرد: «امیدوارم که درکم کنید، من درون ایران زندگی می‌کنم و دلم می‌خواد همین جا بمونم، همینجا زندگی کنم، همین جا بخونم، اگر هم حرفی بخوام بزنم، نقدی بخوام داشته باشم، دلم می‌خواد همینجا باشه، همین جا این کار رو انجام بدم.»

ویدیوی کامل اولین صحبت های شروین حاجی پور سپس از آهنگ وایرال شده برای را در ادامه مشاهده کنید:

از خواندن ترانه تا کوشش تبلیغی علیه نظام!

شروین حاجی‌پور متهم شد به کوشش تبلیغی علیه نظام

وی که با آهنگ (برای) یکباره در شبکه‌های اجتماعی به شهرت بالایی دست یافت، دیروز تفهیم اتهام شد.

پس از آنکه دو اتهام کوشش تبلیغی علیه نظام و ترغیب و تحریک افراد به اعمال خشونت آمیز توسط شعبه ۱۱ بازپرسی دادسرای ساری به شروین حاجی پور تفهیم شد، او با تبدیل قرار بازداشت موقت به وثیقه به مبلغ یک صد میلیون تومان آزاد شد. به موجب قرار نظارت قضایی، دستور منع خروج او از سرزمین به وقت ۶ ماه صادر شد.

نظر شما درباره متهم شدن شروین حاجی پور به کوشش تبلیغی علیه نظام چیست؟ آیا فکر می‌کنید این تصمیم صحیح بوده و یا اینکه این خواننده کم سن تنها برای همدردی و همراهی با مردم گرامی کشورمان از طبع هنری خود استفاده کرده و این ترانه زیبا را سروده است؟ لطفا نظرات خود را با رعایت ادب و احترام همیشگی خود، در قسمت دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارد.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *