پارک جنگلی خانیکان مکان تفریحی وسیع و سرسبز در نوشهر

[ad_1]

پارک جنگلی خانیکان یکی از زیباترین پارک های نوشهر بوده و از جذابیت های گردشگری فراوان زیادی برخوردار است. بسیاری از گردشگران این پارک را با عنوان پارک نیرنگ نیز می شناسند. برای بازدید از این پارک تفریحی می توانید به ۵ کیلومتری نوشهر بروید. در ادامه این قسمت نیز با جاذبه های این پارک جنگلی دوست خواهید شد.

پارک جنگلی خانیکان

پارک جنگلی خانیکان

نواحی شمالی کشورمان دارای مراتعی فراوان سرسبز بوده و با برخورداری از پارک های وسیع تفریحی مورد توجه گردشگران زیادی است. این پارک های جنگلی دارای امتیازات و امکانات رفاهی مناسبی برای گردشگران هستند. اگر می خواهید یکی دیگر از پارک های تفریحی با جاذبه های ویژه را در این استان بشناسید، می توانید از این پارک بازدید کنید.

جنگل های خانیکان

برای بازدید از این پارک دیدنی باید به نزدیکی نوشهر و روستای نیرنگ بروید. روستای کوشکسرا یک روستای سرسبز و دیدنی در نزدیکی نوشهر مسافرت کنید. در طی راه رسیدن به این پارک نیز می توانید در راه کمی استراحت کرده و از دنیا اطرافتان خوشی ببرید.

ارتفاعات خانیکان

درختان این نواحی فراوان سرسبز و قوی بوده و می تواند مورد توجه شما گردشگران باشد. این پارک امروزه از دیدنی های نوشهر بوده و جذابیت های گردشگری بالایی دارد که در لینک به معرفی این مکان های دیدنی نوشهر پرداخته ایم.

پارک خانیکان

جاذبه های پارک:

کمپ زدن در پارک یکی از تجربه های جذاب برای شما گردشگران بوده که می توانید از اون خوشی ببرید. برای اینکه در این نواحی جنگلی کمپ بزنید، باید پنج کیلومتر بالاتر از جنگل ها بروید. در این مکان ها می توانید، جای مناسب تری برای اسکان پیدا کنید. شما می توانید از جنگل های نیرنگ در طی راه نیز بازدید نمایید.

جنگل های خانیکان

راه دسترسی به این جنگل، جاده ای شیب دار است که فراوان تماشایی می باشد. برای کمپ زدن در این نواحی جنگلی باید با پاسبانی جنگلی باید هماهنگی کنید. بهترین تاریخ برای بازدید از این ناحیه جنگلی دوره بهار است. با شکوفه های بهاری در این دوره شما مناظر خارق العاده ای از این نواحی را مشاهده می کنید. در پاییز نیز چشم اندازهای این ناحیه جنگلی فراوان تماشایی تر است.

این نواحی جنگلی در دوره های مختلفی از سال دارای زیبایی های بکری می باشد. در دوره تابستان این نواحی دارای شرایط آب و هوایی مناسب و مناسب تری است. این نواحی پوشیده از درختان ممرز بوده و جذابیت های زیادی برای گردشگران دارد. در بین این درختان می توانید، نسیمی فراوان مناسب را تجربه کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]