پخش زنده رئال مادرید شاختار 19 مهر 1401 [+ساعت پخش]

[ad_1]

پخش زنده رئال مادرید شاختار 19 مهر 1401 از سری بازی‌های هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا را میتوانید از راه سایت جونی دید نمایید.

دو تیم رئال مادرید و شاختار در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که شاختار به نام میزبان برای تثبیت درجه دومی خود در گروه نیاز به برد در این مسابقه دارد و این در حالیکه است که رئال مادرید در همه سه بازی قبل خود در لیگ قهرمانان، برنده از زمین خارج شده است.

آرون گروپس

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار 19 مهر

پخش زنده رئال مادرید شاختار 19 مهر 1401

رئال در حالی امشب پا به ورزشگاه خانگی تیم شاختار می‌گذارد که در پنج بازی قبل خود در تمامی رقابت‌ها مزه شکست را نچشیده است. در سو مقابل، تیم شاختار نیز در ماه قبل عملکرد خوبی را به نمایش قبل و پس از برد 4 بر 1 مقابل لایپزیش از هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا با روحیه‌ای مضاعف به مصاف مدافع عنوان قهرمانی خواهد رفت.

پخش زنده رئال مادرید شاختار 19 مهر 1401
ی رئال مادرید و شاختار 19 مهر 1401, پخش زنده فوتبال رئال مادرید و شاختار 19 مهر 1401

بازی دو تیم رئال مادرید و شاختار دونتسک اکراین ساعت 10:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد. بر پایه آمارهایی که از تقابل دو تیم در دسترس است، تیم رئال مادرید در سه تقابل آخر خود با تیم شاختار دونتسک اکراین برنده به پیروزی شده است. قهرمان دوره قبل لیگ قهرمانان اروپا تحت هدایت آنجلوتی و دو مهاجم خود، وینیسیوس و بخشنده بنزما، روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و به نظر می‌رسد، شاختار برای کسب امتیاز در این بازی باید متوسل به شگفتی شود.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و شاختار 19 مهر 1401 را می‌توانید از سایت جونی دید نمایید، فقط کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

پخش زنده فوتبال

پخش زنده سایر بازی‌های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده جونی دنبال نمایید.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *