پخش زنده رم سمپدوریا 25 مهر 1401 [+ساعت پخش]

[ad_1]

پخش زنده رم سمپدوریا 25 مهر 1401 از سری بازی‌های سری آ ایتالیا را می‌توانید از راه وبسایت جونی قطعه پخش زنده دید نمایید.

دو تیم رم و سمپدوریا در حالی از ساعت 20 امشب به وقت ایران به مصاف هم می‌روند که یاران جوزه مورینیو دوره پر نوسانی را داشته‌اند. آنها در ابتدا دوره با عملکرد نگاه دقیق‌کننده خود صدر جدول را در اختیار گرفتند؛ اما در ادامه نتوانستند اون را نگه داری نمایند. برای دیدن پخش زنده فوتبال رم و سمپدوریا 25 مهر 1401 تنها کافیست روی لینک زیر کلیک نمایید:

پخش زنده بازی رم و سمپدوریا 25 مهر 1401

پخش زنده رم سمپدوریا 25 مهر 1401

از هفته دهم سری آ ایتالیا سمپدوریا میزبان آ اس رم خواهد بود. تیم سمپدوریا روزگار خوشی ندارد و در 10 هفته قبل برنده به کسب پیروزی نشده است تا تنها با 3 امتیاز در رده بیستم جدول سری آ قرار بگیرد. در سو مقابل رمی‌ها تحت هدایت مورینیو دوره نسبتا خوبی را پشت سر می‌گذارند. آنها با جاذبه دیبالا خط حمله خود را نیرومند و عنصر خلاقیت را به تیم اضافه کردند.

پخش زنده رم سمپدوریا 25 مهر 1401
پخش زنده بازی رم و سمپدوریا 25 مهر 1401 پخش زنده فوتبال رم و سمپدوریا 25 مهر 1401

خبر بد برای طرفداران رم، مصدومیت دیبالا بود. این بازیکن که از یوونتوس به رم آمده بود، در هفته‌های قبل عملکرد فراوان خوبی از خود به نمایش گذاشته بود؛ اما هفته قبل مصدوم شد و مشخص نیست چه زمانی برای بازی مهیا می‌شود. رم در این دوره علامت داده که در مقابل تیم‌های عظیم و متوسط مشکل جدی دارد و نمی‌تواند آنها را شکست دهد. آنها در 5 بازی قبل 2 پیروزی و 2 شکست را تجربه کرده‌اند.

پخش زنده بازی رم و سمپدوریا 25 مهر 1401 را می‌توانید از راه سایت جونی و کلیک بر روی لینک زیر دید نموده و از اون خوشی ببرید.

Live Play 1

پخش زنده سایر بازی‌های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده جونی دنبال نمایید.

[ad_2]