پخش زنده مراسم توپ طلا؛ معرفی برنده توپ طلای 2022 امشب دوشنبه 25 مهر 1401

[ad_1]

به شرح دیلی فوتبال؛ مراسم اهدای جوایز توپ طلا ۲۰۲۲ امشب دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱ برگزار می شود تا مشخص شود برنده توپ طلای ۲۰۲۲ کدام ستاره فوتبال خواهد بود؛ این مراسم به شکل زنده از دیلی فوتبال پخش می شود.

مراسم توپ طلا ۲۰۲۲ در حالی از ساعت ۲۱:۰۰ به وقت ایران در پاریس شروع می شود که از بخشنده بنزما، محمد مصلحت و سادیو مانه به نام شانس های اول دریافت این جایزه نام برده شده.

بنا بر اعلام رسانه های با اعتبار فوتبال دنیا خبری از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در نامزدهای اصلی دریافت توپ طلای ۲۰۲۲ نیست.

گفتنی است؛ پخش زنده مراسم توپ طلا (Ballon d’Or) از شبکه های تلویزیون ایران در دسترس نخواهد بود و راحت ترین راه تماشای این مراسم تلویزیون اینترنتی دیلی فوتبال است.


اگر می‌خواهید مراسم توپ طلا ۲۰۲۲ را آنلاین دید کنید، دیلی فوتبال این امکان را برای شما آماده کرده است تا به شکل زنده این مراسم را از فرانس فوتبال دنبال کنید.

«برای تماشای آنلاین بازی اینجا کلیک کنید»

گفتنی است، همزمان با برگزاری مراسم اهدای جوایز فرانس فوتبال و پس از اعلام نامزدهای نهایی توپ طلا ۲۰۲۲ مخاطبان می توانند در لینک زیر از شصت و ششمین برنده معتبرترین جایزه دنیای فوتبال مطلع شوند.

چه کسی برنده توپ طلای ۲۰۲۲ شد؟

بر پایه نزد بینی ها، بخشنده بنزما فوق ستاره فرانسوی رئال مادرید برای اولین بار برنده جایزه توپ طلا خواهد شد.

پخش زنده مراسم توپ طلا؛ معرفی برنده توپ طلای 2022 امشب دوشنبه 25 مهر 1401

پخش زنده مراسم توپ طلا ۲۰۲۲

اینستاگرام دیلی فوتبال

 [ad_2]