پخش زنده منچستر سیتی کپنهاگن 19 مهر 1401 [+ساعت پخش]

[ad_1]

پخش زنده منچستر سیتی کپنهاگن 19 مهر 1401 به میزبانی تیم دانمارکی را میتوانید از قسمت پخش زنده مسابقات سایت جونی دید نمایید.

دو تیم منچستر سیتی و کپنهاگن دانمارک در حالی امشب به مصاف هم میروند که شرایط کاملا متفاوتی دارند. منچستر سیتی با پیروزی در هر سه بازی رفت دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، با 9 امتیاز بر صدر گروه خود تکیه زده است. در حالی که تیم دانمارکی تنها با یک امتیاز در قعر این گروه قرار دارد.

آرون گروپس

پخش زنده بازی منچستر سیتی و کپنهاگن 19 مهر 

پخش زنده منچستر سیتی کپنهاگن 19 مهر 1401

برای دیدن پخش زنده بازی منچستر سیتی و کپنهاگن دانمارک ساعت 20:15 به وقت تهران میتوانید بر روی لینک آخر مقاله کلیک نمایید. بر پایه آمارهایی که از دو تیم وجود دارد، تیم کپنهاگن دانمارک در پنج بازی خود تنها یک پیروزی را کسب کرده است.

تنها امتیاز تیم کپنهاگن در این دوره لیگ قهرمانان در مقابل سویا کسب شده است. در مقابل تیم منچستر سیتی تحت هدایت پپ گورادیولا و با وجود مهاجم فوق‌العاده‌اش ارلینگ هالند در ترکیب اصلی تمامی پنج بازی خود را برده است.

پخش زنده منچستر سیتی کپنهاگن 19 مهر 1401
پخش زنده بازی منچستر سیتی و کپنهاگن 19 مهر 1401 , پخش زنده فوتبال منچستر سیتی کپنهاگن 19 مهر 1401

تنها تقابل دو تیم منچستر سیتی و کپنهاگن دانمارک به ملاقات رفت این دو تیم در دوره جاری لیگ قهرمانان اروپا برمیگردد که یاران پپ گواردیولا با نتیجه 5 بر صفر تیم دانمارکی را خداحافظی کردند. در این گروه، دو تیم منچستر سیتی و دورتموند بیشترین بخت را برای صعود دارند و فراوان بعید است سویا و کپنهاگن دانمارک توانی برای رقابت با دو تیم اول و دوم گروه خود داشته باشند.

پخش زنده بازی منچستر سیتی و کپنهاگن 19 مهر 1401 را میتوانید از راه سایت جونی و کلیک بر روی لینک زیر دید نموده و از اون خوشی ببرید.

پخش زنده منچستر سیتی کپنهاگن 19 مهر 1401

پخش زنده سایر بازی‌های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده جونی دنبال نمایید.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *