پخش زنده کشتی امین میرزازاده در فینال مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی دنیا 2022 بلگراد صربستان

[ad_1]

به شرح سرویس منهای فوتبال؛ مسابقه کشتی امین میرزازاده با رضا کایالپ حریف ترکیه ای در چارچوب فینال مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی دنیا ۲۰۲۲ بلگراد صربستان امشب سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ از ساعت ۲۰:۳۰ پخش خواهد شد.

امین میرزا زاده فرنگی کار ایرانی در مسابقه فینال خود در رقابت های جهانی کشتی فرنگی برای کسب عنوان قهرمانی مقابل حریف سرسخت ترک و دارنده مدال طلای دنیا و نقره و برنز المپیک یعنی رضا کایالپ ترکیه ای به روی تشک خواهد رفت.

پخش زنده کشتی امین میرزازاده در فینال قهرمانی دنیا را از کدام شبکه ها دنبال کنیم؟

  • پخش زنده دیلی فوتبال
  • کانال یوتیوب UWW
  • سایت فدراسیون جهانی کشتی
  • اینستاگرام دیلی فوتبال

امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم در دور اول با علیمخان سیزدیکوف از قزاقستان کشتی گرفت که با نتیجه ۵ بر صفر به برتری رسید.

فرنگی کار سنگین وزن ایران در دور دوم به مصاف صباح شریعتی کشتی گیر ایرانی الاصل آذربایجان و دارنده مدال برنز المپیک ریو رفت و با برتری ۹ بر صفر راهی یک چهارم شد.

امین میرزا زاده دارنده مدال طلای امیدهای دنیا در این مرحله مقابل یاکوبی کاجایا دارنده مدال نقره المپیک و برنز دنیا از گرجستان را با نتیجه یک – یک شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

میرزازاده در این ملاقات به مصاف کانتاس کنیستاتاس از لیتوانی رفت که با نتیجه ۲ بر یک برنده شد و به فینال راه پیدا کرد.

  • زیادتر ببینید:
  • مسابقه محمدرضا گرایی با حریف صربستانی در فینال مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی دنیا

در اون سوی میدان رضا کایالپ فرنگی کار اهل ترکیه قرار دارد؛ این کشتی گیر عنوان دار مدال طلای مسابقات جهانی ۲۰۲۱ و نقره و برنز المپیک را در کارنامه دارد.

اگر وقت پخش زنده کشتی فینال امین میزازاده با رضا کایالپ رقیب ترک می خواهید این ملاقات را آنلاین دید کنید، سرویس منهای فوتبال دیلی فوتبال این امکان را برای شما آماده کرده است.

«برای تماشای آنلاین کشتی اینجا کلیک کنید»

همچنین در نظر داشته باشید، فیلم کامل مسابقه کشتی امین میزا زاده در فینال رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی دنیا ۲۰۲۲ بلگراد صربستان دقایقی پس از آخر این کشتی در لینک زیر بارگذاری خواهد شد.

فیلم کامل کشتی امین میزازاده در فینال مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی دنیا ۲۰۲۲ بلگراد صربستان

پخش زنده کشتی امین میرزازاده در فینال مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2022 بلگراد صربستان

پخش زنده مسابقه کشتی امین میزازاده در فینال کشتی فرنگی قهرمانی دنیا ۲۰۲۲

اینستاگرام دیلی فوتبال

 [ad_2]