پدر حسن یزدانی حسابی گرد و خاک به پا کرد!

[ad_1]

پدر حسن یزدانی که به دلیل شکست پسرش مقابل دیوید تیلور عصبانی بود، صحبت های تندی علیه علیرضا دبیر انجام داد.

به شرح وقت سحر به تعریف از جماران؛ سپس از شکست حسن یزدانی درفینال رقابت های جهانی مقابل دیوید تیلور، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نسبت به سبک مبارزه کشتی گیر پرافتخار تیم مردمی انتقاداتی مطرح کرد.

حالا در تاریخ ورود تیم مردمی کشتی به سرزمین علی‌اعظم یزدانی پدر حسن یزدانی که نسبت به این اتفاقات عصبانی شد در جمع خبرنگاران صحبت های عجیبی را مطرح کرد.

زیادتر بخوانید: عکس/ واکنش جنجالی حسن یزدانی به فوت مهسا امینی و باخت خودش

پدر یزدانی صحبت های خود را اینگونه شروع کرد و گفت: پسرم دنبال رکورد نیست فقط برای شادی مردم کشتی می گیرد. پسرم دنبال سرمربی و رئیس فدراسیون نیست؛ پسرم دنبال شورای شهر نیست؛ پسرم دنبال نماینده مجلس نیست.

پسرم می خواهد سپس از اتمام دوران ورزشی در مجموعه ورزشی خودش بچه ها را آموزش بدهد و همانند خودش کشتی گیر بار بیارود.

سوال من اینجاست آقای دبیر نیم ساعت مانده به کشتی فینال برای چی به پسرم گفت تو کشتی گیر ۱۱۰ کیلو تمرین کن و ضربان قلبش را بالا ببرد؟! باید پاسخ بدهد. برای چی می گوید کشتی فقط زیرکتف نیست؟ حسن یزدانی زیرکتف می زند و کشتی بلد است. حسن را این ها نساختند حسن را مربیان سازنده ساختند.

او در پاسخ به این سوال که آیا دبیر در مسائل فنی دخالت می کند یا نه گفت: این را می توانید از دبیر بپرسید. مگر نمی بینید که در فضای غیر واقعی و فیلم ها که او دخالت می کند یانه؟! من نمی دانم. من اینجا پاسخ می خواهم.

انتقاد یزدانی از صحبت های گزارشگر کشتی:

آقای عامل می خواهد شرح می کند می گفت عموزاد سبک حسن یزدانی کشتی می گیرد اما هنگامی حسن باخت دیگر اسم از او نبود. تمام کشتی گیران سبک حسن یزدانی زیرکتف می زنند. حسن باید کشتی خودش را بگیرد مگر او نونهال است که او را از اول سبکش را عوض کنند.

او درباره اینکه گفته می شود دیوید تیلور به خوبی آنالیز نشده بود گفت: از دیوید تیلور بگذریم؛ مگر برای اطری و محمدیان آنالیز شد؟! کجا آنالیز شدند؟ برای سرلک آنالیز شد؟ من وکیل وصی کشتی گیران دیگر نیستم اما برای پسرم هستم.

یزدانی درباره اینکه ممکن است پسرش از این صحبت های او ناراحت شود گفت: حسن آقا ناراحت بشود. من پدر او هستم؛ او هنوز بچه است و متوجه نمی شود. حسن آقا دوست ندارد من مصاحبه کنم اما کاسه صبرم سرآمده است. فراوان سخن ها را هم باید بعدا بگویم.

پدر حسن یزدانی در آخر گفت: خدا بخواهد حسن هدفش این است در بازی های آسیایی، جهانی مجارستان و المپیک ۲۰۲۴ کشتی بگیرد؛ هرکسی که ادعا می کند می خواهد جای او را بگیرد بسم خدا.

از اول حسن انتخابی ها را شرکت کرده و قوانین وجود دارد اما تمام کشتی گیران باید انتخابی بدهند؛ مگر همه آزادکاران انتخابی دادند؟ ۴ نفر انتخابی شرکت نکردند برای چی؟ اگر خوب بودند مشکلی نداشتند بازهم انتخاب می شدند.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *