پرده برداری منشوری تتلو از خیانت داوود هزینه [+فیلم]

[ad_1]

افشاگری تتلو از داوود هزینه در فضای غیر واقعی بازتاب حائز با ارزش و مهم بودن و پهناور‌ای داشته؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این داستان زیادتر بپردازیم.

در نوشتار تتلو و خیانت داوود هزینه همانطور که خواهید خواند و خواهید دید، بسیاری از جزییات این پرده برداری جنجالی تتلو از داوود هزینه به سمع و نظر شما درمی‌آید. باید بفهمید که ماجرای آشکار شدن خیانت داوود هزینه به تازگی همه‌ی مشترکان فضای غیر واقعی را درگیر خود کرده و این نوشتار تلاش کرده تا کنجکاوی شما را برطرف کند.

تتلو دست داوود هزینه را رو کرد

با توجه به عکس زیر که می‌بینید؛ امیر تتلو سپس از استوری کردن وویس پارمیس می‌گوید:

🐄s instagram 2022 9 11 story 2

یکی نیست به پارمیس بگه که اونی که خیانت کرده این دختر نیست بلکه داوود هزینه‌ست… باید به اون فحش بدی…

قبل از اینکه به ادامه‌ی این خبر بپردازیم باید بگوییم که امیر تتلو خودش با دروغگویی به پولشویی و کلاه‌برداری معنوی از مردم پرداخته است. جهت کسب اطلاعات زیادتر می‌توانید به مطلب زیر مراجعه کنید:

زیادتر بخوانید: امیر تتلو و سحر قریشی با دروغگویی میلیاردر شدند [+فیلم و عکس]

خیانت داوود هزینه به روایت تتلو

303972765 1168755360341770 4352962783193831941 n

عکس‌های زیادتر را در زمینه تتلو و خیانت داوود هزینه ببینید:

داوودد هزینه یا در واقع داوود غفاری یکی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد که خب بدون شک همه او را می شناسید و یا حداقل نامی از او شنیده اید.

این را از این نظر می گوییم که کنار های مربوط به اقای هزینه تمام شدنی نیست و دائما خبر هایی جدید و جنجالی از او می شنویم.

رابطه داوود هزینه و دنیا جهانبخت اینستا را پر کرد در حدی که دیگر همه جا صحبت از این رابطه بود! این دو حتی در لایو هم دیگر هم دیده شدند و سپس ها با انتشار عکس هایی جدید این رابطه جنجالی تایید شد.

اما جالبست بفهمید این تنها رابطه جنجالی آقای هزینه نبوده و قبل از این با موضوعاتی همانند داوود هزینه و پرستش و یا حتی داوود هزینه و پارمیس هم رو به رو بوده اید.

اما خب داوود هزینه و پارمیس هم الآن با هم هستند و چیزی که به نظر می رسد این دیگر یک هربه تبلیغاتی نیست و صحبت از یک رابطه پایدار می باشد.

البته بازم هم نمی تواند با قاطعیت صحبت کرد! اگر یادتان باشد دعوای داوود هزینه و وحید خزایی هم صرفا یک سناریوی برنامه سازی شده بود برای تبلیغات یک اسپانسر!

در واقع خوب تر می باشد که در مورد منبع درامد این سلبریتی صحبت کنیم تا بتوانید شناختی دقیق تر از او داشته باشید.

زیادتر بخوانید:

افشاگری از دختربازی اشتراکی تتلو و داوود هزینه تا از بی‌اخلاقی [+ویدئو]

جریان اسید پاشی تتلو و سحر قریشی چیست؟ [+فیلم]

🐄s instagram 2022 9 11 story 1

وویس و فیلم پارمیس را دید کنید و بشنوید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست. شما همراهان گرامی می‌توانید نظر خود را درباره این خبر که ربازدید هم می‌باشد در قسمت دیدگاه‌های انتهای این نوشتار در اختیار همه بگذارید.

افشاگری تتلو از داوود هزینه

اخبار زیادتر:

فیلم کشف حجاب اعتراضی همسر برزو ارجمند جنجالی شد! [+ویدئو]


جذابیت میترا رفیع و لباس منشوری بازیگر سریال بی همگان [+عکس و بیوگرافی]


اولین فیلم شروین حاجی پور سپس از آزاد شدنش! [+ویدئو]

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *