پرده هوشمند شیائومی رسما معرفی شد؛ قابل کنترل با صدا!

[ad_1]

پرده هوشمند شیائومی موسوم به MIJIA Motor 1S معرفی شد. پرده هوشمند شیائومی قابلیت شخصی‌سازی دارد و با صدا نیز قابل کنترل است.

پیشرفت علم و علمی هر روز ما را متعجب می‌کند و انجام بسیاری از امور را ساده‌تر کرده است. شاید برای مهندسین شرکت شیائومی دوباره و بسته کردن پرده فراوان مقاوم بوده که به فکر استفاده از تکنولوژی برای انجام خودکار این کار افتاده‌اند.

آبان تتر

زیادتر بخوانید:‌ ربات انسان نمای شیائومی سایبر وان معرفی شد

قابلیت‌های پرده هوشمند شیائومی

پرده هوشمند شیائومی مجهز به قابلیت‌های جالبی است. این پرده که بر روی دستگاه هوشمند خانگی نصب می شود قابلیت تنظیم و شخصی‌سازی دارد و برای راه‌اندازی موتور پرده، می‌توان از فرمان‌های صوتی هوش مصنوعی xiao یا برنامه MIJIA استفاده کنید. علاوه بر این، می توان این پرده را از راه دور نیز کنترل کرد.

پرده هوشمند شیائومی رسما معرفی شد؛ قابل کنترل با صدا!

از نکات جذاب توجه در پرده هوشمند شیائومی، باید به قابلیت اتصال به شبکه اون نشانه کرد. این پرده به دستگاه‌های سازگار با سیستم خانه هوشمند میجیا متصل و کنترل می شود و بنا بر نیازمندی فرد قابل تنظیم است و می‌توان برنامه‌های مختلفی همانند تاریخ کشیدن شدن پرده یا مکانی که باید دوباره شود را در اون زمانبندی کرد.

این محصول با موتور DC تجهیز شده که به آهستگی دوباره و بسته می‌شود و قابلت صبر وزن تا 50 کیلوگرم را دارد. علاوه بر این، محدودیت استفاده از نوع پارچه ندارد و می‌توان از پارچه دلخواه استفاده کرد. همچنین به دلیل دارا بودن ماژول وای فای داخلی، قابلیت کنترل از خارج خانه را نیز دارد.

پرده هوشمند شیائومی رسما معرفی شد؛ قابل کنترل با صدا!

پرده هوشمند شیائومی در ابعاد 260 در 53.5 میلی متر ساخته شده و می‌تواند تا 12 سانتی‌متر در ثانیه حرکت کند. همچنین می‌توان این پرده را به شکلی تنظیم کرد که 35 دقیقه قبل از بیدار شدن دوباره شود.

این دستگاه قابلیت نزد خرید نیز دارد و افراد می‌توانند با پرداخت 50 یوان برابر با 7 دلار این محصول را نزد خرید کنند. البته قیمت نهایی شده این دستگاه که در اختیار خرده فروشان برای فروش قرار خواهد گرفت، 799 یوان برابر با 117 دلار تعیین شده است.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره پرده هوشمند شیائومی چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی در بین گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

[ad_2]