پشیمانی شگفت آور ۸ زن معروف از جراحی زیباییشان

[ad_1]

به دنبال ظهور شبکه های اجتماعی، زیبایی از اهمیتی روز افزون در زندگی ما برخوردار شده است. به همین دلیل است که بسیاری از مردم، از جمله سلبریتی ها به جستجو عمل ها و روش های زیبایی می روند.

به شرح وقت سحر به تعریف از روزیاتو، برخی سلبریتی ها و افراد معروف از عمل های زیبایی خود پشیمانند و به این نتیجه رسیده اند که داشتن یک ظاهر طبیعی و راستگو بودن با خود، فراوان مهم تر از داشتن یک ظاهر بی نقص و نقص است.

در ادامه از زنان معروف هالیوود خواهیم گفت که از عمل های زیبایی خود پشیمان شدند.

جیمی لی کورتیس

این بازیگر ۶۳ ساله اذعان کرده که سال ها قبل عمل های زیبایی ای داشته که نتیجه ی خوبی نداشتند.

او هنوز هم بر این عقیده است و با انجام عمل های زیبایی مخالف است. جیمی لی کورتیس در اینباره گفته: «این مد فعلی برای استفاده از ژل و انجام عمل های زیبایی و این علاقه ی شدید به استفاده از فیلتر در عکس ها، زیبایی ها را دارد از بین می برد. یک بار که در صورتت دست ببری، دیگر نمی توانی اون را به حالت قبلش برگردانی.»

کورتنی کاکس

این بازیگر ۵۸ ساله اذعان کرده برای یافتن جوانی دست به عمل زیبایی زده بود. با این حال، از نتیجه راضی نبود و به گفته ی خودش دلیل شده بود ظاهر عجیبی پیدا کند. به همین دلیل، در نهایت تصمیم گرفت همه ی ژل هایی که تزریق کرده بود را تخلیه کند.

کورتنی کاکس در اینباره گفته: «شما باید بتوانید شکل تان را حرکت دهید، مخصوصا اگر همانند من پوست شکل تان نازک باشد. من یاد گرفتم که با این داستان کنار بیایم و پِی بردم که ژل به درد من نمی خورد.»

جسیکا سیمپسون

این خواننده و بازیگر ۴۲ ساله به انجام عمل زیبایی بر روی لب های خود اذعان کرده است. با این حال، از نتیجه راضی نبود. جسیکا سیمپسون در اینباره گفته: «روی لب های من طبیعی نبود. دوستش نداشتم.» خوشبختانه دلیل‌ ژل سپس از ۴ ماه از بین رفت و لب های او به حالت قبل بازگشتند.

جین فوندا

جین فوندا ۸۴ سال دارد و علیرغم سن بالایش از ظاهری خوشحال برخوردار است. او گرچه دلیل جوانی ظاهر خود را داشتن سبک زندگی تندرست و ورزش فراوان عنوان می کند، اما در عین حال به انجام لیفت شکل اذعان کرده است، چیزی که به اون ارزش فراوان داشتن نمی کند. این بازیگر گفته دیگر صورتش را لیفت نکرد چون دلش نمی خواست از شکل بیافتد.

ملانی گریفیت

ملانی گریفیت، مادر داکوتا جانسون که بازیگری ۶۵ ساله است از زیاده روی اش در انجام عمل های زیبایی طی ۲۰ سال قبل پشیمان است و برای تغییر چشمگیر چهره اش در نتیجه ی این عمل ها افسوس می خورد. او اذعان کرده تا قبل از نشانه ی دیگران به این داستان، خود متوجه نشان شدید این عمل ها بر روی چهره اش نشده بود.

او گفته از این داستان فراوان ناراحت شد و به همین دلیل، همه ی ژل هایی که زده بود را تخلیه کرد، به این امید که ظاهر طبیعی تری پیدا کند.

گوئینت پالترو

این بازیگر ۵۰ ساله اذعان کرده با انجام عمل های زیبایی تلاش کرده بود با بحران میانسالی خود رو به رو شود. به گفته ی گوئینت پالترو، او زمانی که ۴۰ سال داشت در همه جای شکل خود تزریق های ضد چروک انجام داد که نتیجه ی «وحشتناکی» داشت. او در اینباره گفته: «بد شده بودم. یک چشمم بالاتر از اون یکی رفته بود. قطعاً اشتباه فراوان بزرگی بود.» او همچنین گفته خوشبختانه این وضعیت موقت بود و آثار عمل به مطالعه از بین رفت.

جنیفر گری

این بازیگر ۶۲ ساله اذعان کرده که در سال ۱۹۸۹ بینی خود را عمل کرد اما این کار اثری منفی بر شغل اش گذاشت. او ۲ سال سپس از ستاره شدنش به واسطه ی بازی در فیلم معروف Dirty Dancing، زیر تیغ جراحی بینی رفت. جینفر گری در اینباره گفته: «زمانی به اتاق عمل رفتم یک سلبریتی بودم و زمانی از اون خارج آمدم یک آدم ناشناس.» او همچنین گفته: «تا ابد یک بازیگر ِ یک زمانی معروف خواهم بود که برای عمل بینی هیچکس او را نمی شناسد.»

کامرون دیاز

این بازیگر ۵۰ ساله آشکار کرده در قبل تزریق بوتاکس انجام داده بود، با این حال، از نتیجه راضی نبود. کامرون دیاز در اینباره گفته: «تغییری که در صورتم ساختن کرد به قدری شگفت آور بود که با خودم گفتم “نه، دلم نمی خواهد این شکلی باشم”.» او همچنین گفته: «ترجیح می دهم صورتم پیر شود تا اینکه ابداً به خودم وابستگی نداشته باشد.»

[ad_2]