پیام سرپرست بانک کشاورزی به مناسبت هفته دولت

[ad_1]

فریدون بهبهانی سرپرست بانک کشاورزی طی پیامی، هفته دولت را گرامی داشت.
به شرح صفحه اقتصاد به تعریف از روابط عمومی بانک کشاورزی، در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید.

به نام خدا

هفته دولت، یادمان شهادت مظلومانه دولتمردان باتقوا و مردمی، شهیدان والامقام رجایی و باهنر، به دست منافقان؛ و یادآور نقش اساسی و مهم دولت، دولتمردان و نهادهای دولتی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است؛ درجه و نقشی چنان تعیین کننده و اثرگذار که توانمندی و تعهد مجریان اون، تهدیدی جدی برای دشمنان نظام به شمار می رود.

 این اثرگذاری در تمام شاکله و ساختار دولت جاری و ساری است و بانک کشاورزی نیز به نام بانکی دولتی، تخصصی و خدمتگزار ملت، که مجری سیاست‌های دولت است، از این قاعده مستثنا نبوده و نیست.

این گرامیداشت، زمان مناسبی است تا ضمن بررسی و بهبود کارکرد خود به نام عضوی از جسم دولت، به شفاف سازی، معرفی و ارائه اطلاعات درباره کارها و عملکرد بانک کشاورزی بپردازیم تا روشنایی این آگاهی عمومی، کارها مغرضانه و توطئه دشمنان انقلاب برای مخدوش سازی و کوچک انگاری دستاوردهای انقلاب را خنثی کند.

 بانک کشاورزی به نام بازوی مالی دولت در حمایت از قسمت کشاورزی و نهادی که خدمتگزاری به ملت بزرگوار ایران را مایه مباهات خود می‌داند، این مناسبت را فراوان ارزشمند می شمارد و بار دیگر، تعهد و شادی خود را برای خدمت به مردم گرامی کشورمان در راه سیاست‌های دولت و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، اعلام می دارد.

هفته دولت را به تمام خادمان متعهد و صدیق ملت، در دولت مردمی سیزدهم،  تبریک می گویم و از پروردگار متعال موفقیت تلاش دوچندان در راه عزت و آبادانی سرزمین عزیزمان را مسئلت دارم.

«فریدون بهبهانی»

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]