پیوستن احسان کرمی به شبکه منوتو ؛ مجری گذشته صداوسیما در لندن!

[ad_1]

پیوستن احسان کرمی به شبکه منوتو در چند ساعت اخیر ترند اخبار سلبریتی‌ها است. اما مجری گذشته صداوسیما در لندن چه می‌کند؟

شبکه منوتو در لایو اینستاگرامی امروز خود از پیوستن احسان کرمی به شبکه من و تو خبر داد و حتی برنامه احسان کرمی در این شبکه تقریبا معرفی شد.

آرون گروپس

زیادتر بخوانید: واکنش سیاستمداران به هک صداوسیما

پیوستن احسان کرمی به شبکه منوتو

کرمی در منوتو پلاس گفت که فراوان از اینکه سپس از وقت‌ها با مردم ایران صحبت می‌کند خوشحال است. او همچنین تایید کرد که تا هفته قبل هم مشخص نبوده که قرار است به منوتو بیاید.

کرمی پیوستنش به شبکه منوتو را به رویدادها اخیر ایران ربط داد و مدعی شد که حضورش در منوتو برای علامت دادن همصدایی اش با مردم است.

آقای کرمی در وقت اخیر هم یکی از سلبریتی‌های پرسروصدا در فضای غیر واقعی بود و معمولا نسبت به وضعیت سرزمین انتقاداتی مطرح می‌کرد.

پیوستن احسان کرمی به شبکه منوتو ؛ مجری سابق صداوسیما در لندن!

احسان کرمی متولد ۲۰ تیر ۱۳۵۹ در تهران است. او سابقه مجری‌گری بازیگری، خوانندگی و صداپیشه‌گی را در کارنامه هنری خود دارد. او که کوشش خود را از سال ۱۳۸۵ در رادیو شروع کرده‌است، مدرک کاردانی تشریفات دارد و دوره‌های فیلمسازی را نیز گذرانده‌است.

او اجرای برنامه های پربیننده ای همچون «نقره»، «زنده رود»، «خوشا شیراز»، «امضا»، «مخصوص برنامه تحویل سال ۹۵ شبکه دو»، «افتتاحیه جشنواره فیلم فجر ۹۴»، «افتتاحیه شبکه تهران اچ دی» و «خندوانه به نام مجری برنامه خنداننده شو» را برعهده داشته است.

کرمی در تئاتر و سینما هم وجود داشته و در شبهای مافیا، شبکه پنهان زنان، سریال هم گناه و… بازی کرده است. او که تاکنون چند قطعه موسیقی را منتشر کرده‌است، در تابستان ۹۵ کنسرتی را با همراهی گروه موسیقی نوشه برگزار کرد.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره پیوستن احسان کرمی به شبکه منوتو چیست؟ نظراتتان را در قسمت کامنت‌ها با جونی در میان بگذارید.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *