پیکسل 7 مینی در بخشی از سورس کد گوگل رویت شد!

[ad_1]

با بررسی سورس کد منبع گوگل برای سری پیکسل 7 دو گوشی‌ معرفی‌نشده را پیدا می‌کنیم که یکی از اون‌ها پیکسل فولد بوده اما دومی شاید مدل جذاب پیکسل 7 مینی باشد.

کد منبع جدید منتشر شده گوگل برای سری پیکسل 7 الآن به دو مدل پیکسل منتشر نشده نشانه دارد. اولی مدل پیکسل فولد است که در آینده عرضه خواهد شد، اما دومین مدل که جذاب‌تر نیز است و به نظر می‌رسد یک گوشی پیکسل کوچکتر و جمع‌وجورتر باشد.

Word on the grapevine به گوگل توصیه کرده است که سومین دستگاه پیکسل را سپس از پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو راه‌اندازی کند. به نظر می‌رسد که این شایعات به طور ناگهانی منتشر شده‌اند و با اطلاعات جدیدی که جزئیات بیشتری از گوشی احتمالی سوم پیکسل را آشکار می‌کند، دنبال شده است.

زیادتر بخوانید: عملکرد ناتوان پیکسل 7 در تست گیمینگ ؛ ناتوان‌تر از بین‌رده!

مشخصات پیکسل 7 مینی در بخشی از سورس کد گوگل

همانطور که Kuba Wojciechowski آشکار کرد، آخرین ذخیره‌سازی کد منبع گوگل برای سری پیکسل 7 به دو دستگاه آینده با نام‌های رمز «فلیکس» و «لینکس» به‌طور مستقیم نشانه دارد. اولی به پیکسل فولد نشانه دارد که صبر می‌رود سال آینده عرضه شود. با این حال، به نظر می‌رسد دومی برای مدل سوم پیکسل باشد که شاید پیکسل 7 اولترا افسانه‌ای، یا پیکسل 7 مینی که شایعاتی درباره اون منتشر شده باشد.

پیکسل 7 مینی

باید درک کرد که هر دوی این نام‌ها تایید نشده‌اند و فقط جهت نشانه به گوشی پیشرو پیکسل یا مدلی حتی کوچک‌تر از مدل استاندارد پیکسل 7 استفاده شده‌اند. در چند ماه قبل چندین بار اطلاعاتی از پیکسل 7 اولترا افشا شده است. از سوی دیگر، پیکسل 7 مینی کمتر مورد توجه قرار گرفته است. طبق کد منتشر شده، «Lynx» دارای دو دوربین IMX712 سونی در پشت اون‌ها خواهد بود. یکی از آنها دوربین فوق عریض خواهد بود. مورد دیگر دوربین سلفی است.

علاوه بر این، «Lynx» به جای استفاده از تراشه WiFi/BT BCM4389 که در پیکسل 6 و پیکسل 7 ارائه شده از تراشه WCN6740 کوالکام استفاده خواهد کرد. با این حال، جذاب‌ترین ویژگی پنل صفحه نمایش دستگاه است. ظاهراً، «Lynx» از خانواده پانل‌های «S6E3FC3» استفاده خواهد برد که در مدل‌های غیر پرو پیکسل همانند پیکسل 6، پیکسل 7 و پیکسل 6a کاربرد دارند.

برخلاف شایعات قبلی که از نمایشگر 2K برای پیکسل 7 اولترا سخن پند آموز داشت، این صفحه نمایش ویژه روی رزولوشن 1080p محدود شده است. در واقع، این ممکن است بزرگترین سرنخ در مورد هویت «Lynx» باشد، زیرا بعید است که پیکسل 7 اولترا بالقوه از نمایشگری با کیفیت بدتر از پیکسل 7 پرو استفاده کند. به احتمال فراوان، اسم رمز «Lynx» به مدل جمع و نوع پیکسل 7 مینی نشانه دارد. البته ممکن است به جای اون با نام پیکسل 7a در سال آینده عرضه شود.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره رویت پیکسل 7 مینی در بخشی از سورس کد گوگل چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در بین گذاشته و اخبار تکنولوژی را با جونی دنبال کنید.

منبع: notebookcheck

[ad_2]