چرخه عمر بازی Call of Duty 2024 دو سال خواهد بود

[ad_1]

شواهد امر گویای این داستان است که چرخه عمر بازی Call of Duty 2024 برابر با دو سال خواهد بود و اکتیویژن بلیزارد به توقف عرضه سالانه بازی‌های جدید مجموعه همچنان ادامه می‌دهد.

در حالی که بسیاری از هواداران سری کال آو دیوتی بی‌صبرانه چشم به راه عرضه بازی مدرن وارفر ۲ طی هفته‌های آینده هستند، اما در این بین شرح‌های ضد و نقیضی از عناوین بعدی این فرنچایز نیز به گوش می‌رسد. در همین راستا، به نظر می‌رسد که اکتیویژن بلیزارد چرخه عرضه سالانه بازی‌های جدید سری کال آو دیوتی را کنار می‌گذارد و آثار بعدی مجموعه به زمان دو سال تحت پشتیبانی تیم سازنده قرار می‌گیرند.

به بیان دقیق‌تر، همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید،  تا سال ۲۰۲۴ میلادی هیچ بازی جدید و اصلی از Call of Duty منتشر نخواهد شد و استودیوی اینفینیتی درون به زمان دو سال از بازی مدرن وارفر ۲ پشتیبانی می‌کند. در همین حین، شرح‌ها علامت می‌دهند که تری‌آرک نیز در حال آماده روی ساخت بازی بعدی کال آو دیوتی کار می‌کند که این عنوان در سال ۲۰۲۴ میلادی روانه بازار خواهد شد.

حال در جدید‌ترین خبرها، یکی از اینسایدرهای سرشناس کال آو دیوتی به نام The Ghost of Hope به تازگی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که استودیوی تری‌آرک بودجه‌ واجب برای پشتیبانی دو ساله از بازی بعدی کال آو دیوتی را به نام بخشی از بودجه سه ساله اکتیویژن بلیزارد دریافت کرده است. بر این پایه، هیچ بازی جدیدی از این فرنچایز در سال ۲۰۲۵ میلادی راهی بازار نخواهد شد.

گوست آو هوپ در این زمینه می‌گوید:

تری‌آرک بودجه‌ خود برای دو سال پشتیبانی از بازی جدید Call of Duty را دریافت کرده است. این پول بخشی از بودجه سه ساله اکتیویژن بلیزارد را تشکیل می‌دهد. من از ماه آگوست امسال از این داستان اطلاع داشتم، اما می‌خواستم نزد از انتشار اون، از سلامت خبر ایمن شوم.

خوب تر است بفهمید که این کاربر در قبل خاطرنشان کرده بود که نسخه سال ۲۰۲۴ بازی کال آف دیوتی بازیکنان را به آغاز قرن ۲۱ میلادی و فعالیت‌ Enduring Freedom نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و جنگ عراق خواهد برد. احتمالا این عنوان اشاراتی مستقیم به اتفاقات حقیقی و از همه مهم‌تر فاجعه ۱۱ سپتامبر، به دنبال بسیاری اتفاقات دیگر اون دوران خواهد داشت.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *