چطور در کمتر از یک هفته کسب‌وکاری پر سود بزنیم؟

[ad_1]

در یک روز تابستانی با اعصابی به هم ریخته و ناراحت برای پیاده‌روی به پارک رفتم؛ برای چی که در اون روز نحس، به سبب تعدیل نیرو کار خود را از دست داده بودم.

همان‌طور که با ناامیدی در اون هوای گرم قدم می‌زدم، متوجه صحبت‌های دو نفر درباره شروع کسب‌وکار شدم. یکی از اون‌ها تلاش در متقاعد کردن دیگری برای شروع کسب‌وکار در کمتر یک هفته داشت. با شنیدن این سخن‌ها  با خودم گفتم مگر می‌شود در چند روز کسب‌وکاری را شروع کرد؟ یا چگونه یک سایت بسازیم؟ و کسب حقوق کنیم؟

این داستان تا شب مغزم را حسابی قلقلک داد تا این که صبر نکردم و درباره اون در اینترنت سرچ کردم. شاید باورتان نشود اما واقعا این داستان امکان‌پذیر است. هنوز هم کسب‌وکارهایی وجود دارد که با کمترین اندوخته و تاریخ راه‌اندازی می‌شود. بهترین مشاغلی که راه‌اندازی اون فراوان آسان و کم هزینه بوده را می‌توانیم به کسب و کارهای آنلاین نشانه کنیم.

چطور در کمتر از یک هفته کسب‌وکاری پر سود بزنیم؟

از همین رو با انجام تحقیقات کامل و با تلاش و تلاش، کار خود را در زمینه آنلاین شروع کردم و واقعا هم در کمتر از یک هفته به نتیجه رسیدم. مراجعه به یک پلتفرم سایت ساز همانند پرتال و ساخت وبسایت، اولین قدم برای شروع یک کسب و کار بود.

حال تصمیم گرفتم که تحقیقاتم را درباره راه‌های کسب حقوق در کمتر از یک هفته در اختیار شما قرار دهم. پس در ادامه من را همراهی کنید:

کسب حقوق از مشاغل فیزیکی

در ابتدا برخی از مشاغل فیزیکی که در کمتر از یک هفته به نتیجه می‌رسد را برایتان شرح می‌دهم:

1.تاکسی سرویس

شاید با خودتان بگویید که حمل مسافر کار پر درآمدی نبوده و فراوان نزد پا افتاده است؛ در حالی که با توجه به تحقیقات من، حقوق تاکسی سرویس در هفته، حتی به یک میلیون هم می‌رسد. شما می‌توانید با وجود راه‌هایی هم‌چون اسنپ و تپسی ماشین‌تان را به منبع حقوق تبدیل کنید. شاید با این کار بتوانید در آینده خودتان مرکز تاکسی سرویسی را هم راه‌اندازی کنید.

 

2. تدریس خصوصی

امروزه اکثر والدین به فکر پیشرفت در دروس فرزندانشان بوده و به دنبال معلم خصوصی برای دروسی همانند زبان و ریاضی هستند. شما می‌توانید در کمتر از یک هفته خود را به مراکز معلم خصوصی معرفی کرده و از اون سود خوبی را دریافت کنید.

چطور در کمتر از یک هفته کسب‌وکاری پر سود بزنیم؟

آشپزخانه خانگی

تهیه غذای خانگی هم ایده مناسبی برای شروع شغل در کمتر از یک هفته است. شما تنها کافی است که دست پخت خوبی داشته باشید. سپس نمونه غذاهای‌تان را به شرکت‌های مختلف برده و برای‌شان غذاهای خانگی بپزید.

کسب‌وکارهای آنلاین

با توجه به تحقیقات من، امروزه کسب‌وکارهای آنلاین رتبه برتری را در بین مشاغل دیگر کسب کرده است. به همین جهت نظر من را برای کوشش به خود جاذبه کرده است. برخی از این کسب‌وکارهای آسان، اما پر سود اینترنتی به شرح زیر است:

1.راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی

ساخت فروشگاه اینترنتی جزو اون دسته کسب‌وکارهایی است که سود فراوان زیادی برای شما دارد. شما برای اون که در فروشگاه اینترنتی کوشش کنید، در ابتدا باید به فکر نوع و تامین محصول برای فروش باشید. اما خوشبختانه تامین محصول برای فروشگاه اینترنتی، همانند فروشگاه‌های فیزیکی نیست. در مغازه‌ها به سبب بازدید مستقیم مردم، باید حتما مغازه پر از جنس باشد؛ اما در فروشگاه اینترنتی به راحتی می‌توانید با توجه به نیاز مردم، اجناس را خریداری کنید.

منظور می‌کنم که برای فروش محصولات، به دنبال اون دسته اجناسی بروید که کمتر کسی به فکر فروش اون افتاده است. اما چگونه فروشگاه اینترنتی بسازم؟

در وهله اول ساخت سایت برای من فراوان مقاوم به نظر می‎رسید؛ اما زمانی که با فروشگاه ساز پرتال دوست شدم، این نگرانی خود به خود رفع شد. همه ما راه‌های ساخت سایت را با برنامه‌نویسی‌های مقاوم و تخصصی شناخته‌ایم.

در حالی که پرتال برای ساخت فروشگاه اینترنتی، نیاز به هیچ تخصصی نیست. خوشبختانه تیم پرتال انواع فروشگاه‌های از نزد مهیا شده را در اختیار شما قرار می‌دهد. هم‌چنین تمامی امکانات واجب برای فروشگاه را خود به خود آماده کرده و تعرفه طراحی وب سایت مقرون به صرفه‌ای دارد.

 

2. همکاری در فروش

اگر شما جزو اون دسته افرادی هستید که در فضای غیر واقعی دنبال کننده‌های زیادی دارید، به راحتی  از راه همکاری در فروش، در کمتر از یک هفته به سود قابل توجهی می‌رسید. شما می‌توانید محصولات فروشگاه‌های آنلاین را در صفحه غیر واقعی اینستاگرام و یا سایت شخصی خود فروخته و در سود فروش اون، با مالک کار شریک شوید.

3. مدیریت رسانه‌های اجتماعی

اگر به کوشش در صفحه‌های غیر واقعی علاقه‌مند بوده و در اداره اون‌ها حرفی برای گفتن دارید، منظور می‌کنم که مدیریت صفحه‌های غیر واقعی کسب‌وکارها را قبول کنید. اکثر شرکت‌ها و کسب‌وکارها، برای تبلیغ محصولات و یا تولید محتوا، نیاز به کوشش در صفحه‌های غیر واقعی دارند. از همین رو شغل پر سودی برایتان خواهد بود. البته توجه داشته باشید که برای کسب سود بیش‌تر، باید تمامی آموزش‌های واجب برای اداره اون‌ها را یاد بگیرید.

جان سخن

حتما با خواندن این مقاله متوجه شده‌اید که هنوز هم مشاغلی هستند که در کمتر از یک هفته شما را به حقوق خوبی برسانند. پس اگر شما هم در وضعیت مشابه من قرار گرفته اید، ناامید نشده و کار خود را مجدد شروع کنید.

اما توجه داشته باشید که اگر تصمیم ساخت فروشگاه اینترنتی دارید، حتما برای طراحی سایت شخصی اقدام کنید. فقط توجه داشته باشید که برای ساخت انواع فروشگاه و سایت شخصی، حتما روی کمک تیم پرتال حساب کنید.

 

 

[ad_2]