چطور قصـه افسانه ای ازدواج فرانچسکو توتی و همسرش به طلاقی تلخ منجر شد؟

[ad_1]

هنگامی ۱۷ سال نزد، فرانچسکو توتی، فوتبالیست گذشته تیم مردمی ایتالیا و یک مجری زن معروف به نام ایلاری بلاسی در مراسمی جادویی در یک قصر سلطنتی رومی باستان با هم ازدواج کردند، ازدواجشان مانند این بود که عقد این دو را در آسمان ها بسته اند. اما نزدیک به دو دهه سپس و پس از اینکه مالک سه فرزند شدند، قصـه افسانه ای این دو با دوری شان به آخر رسیده و طلاق تلخ این دو شروع شد. از تاریخ اعلام دوری شان در ماه جولای که در ابتدا دوستانه به نظر می رسید، شرایط به سرعت بد شد سپس از آنکه فرانچسکو توتی مدعی شد همسرش به او خیانت کرده و همین داستان دلیل آخر ازدواجشان شده است.

چطور داستان افسانه ای ازدواج فرانچسکو توتی و همسرش به طلاقی تلخ منجر شد؟

شایعات بسیاری در مورد ادعای خیانت همسر توتی وجود دارد، در شرایطی که توتی اخیراً مدعی شده که کیف های دستی گرانقیمت ایلاری با به گروگان گرفته زیرا ایلاری نیز ساعت های گرانقیمت رولکس او را با خود برده است. توتی ۴۶ ساله ستاره افسانه ای گذشته باشگاه آ اس رم برای اولین بار در سال ۲۰۰۲ با بلاسی ۴۱ ساله دوست شد و سه سال سپس در مراسمی در یک قصر قدیمی رومی با او ازدواج کرد. مراسم عروسی توتی و بلاسی چنان برای طرفداران این ستاره ایتالیایی خوشایند بود که این مراسم به شکل زنده از تلویزیون مردمی ایتالیا پخش شد.

چطور داستان افسانه ای ازدواج فرانچسکو توتی و همسرش به طلاقی تلخ منجر شد؟

در طی سال ها، این زوج سلبریتی مالک سه فرزند به نام های کریستین، شانل و ایزابل شدند که جمعشان از یک خانواده بی نقص و کامل خبر می داد. این زوج دفعات تصاویری از خود در حال خوشگذرانی، اسکی کردن و قایق سواری در تعطیلات را منتشر کردند و به نظر می رسید که زندگی رویایی دارند. حتی ایلاری و سه فرزندشان در آخرین مسابقه رسمی توتی برای آ اس رم در سال ۲۰۱۷ در ورزشگاه وجود یافتند و شاهد خداحافظی پدر خانواده بودند. در آخر این بازی، ایلاری، کریستین، شانل و ایزابل در درون زمین به توتی پی در پی و در حالی که همگی به عواطف طرفداران آماده در ورزشگاه خانگی رم پاسخ می دادند، یکدیگر را در بغل کشیدند.

1660584102771 12312

و همین سپتامبر قبل بود که ایلاری تصویری از مسافرت این زوج به دیزنی لند پاریس با دختر کوچکشان را در اینستاگرام منتشر کرد. ایلاری در شرح این عکس نوشته بود: «فانتزی سن و سال نمی شناسد و رویاها ابدی هستند». اما به گفته فرانچسکو توتی، این عکس خانوادگی خوشحال آنطور که به نظر می رسید نبود و او در مصاحبه ای که ماه قبل داشت، مدعی شد که همسرش در دوران افسردگی اش سپس از بازنشستگی از فوتبال از او حمایت نکرده است. در مصاحبه با روزنامه مارکا، توتی تایید کرد که او با دوری از زمین فوتبال مشکل داشته و در ماه اکتبر ۲۰۲۰ نیز پدرش را برای ابتلا به کرونا از دست داده است. در این دوران مقاوم، او حس می کرده که همسرش با او همراهی نکرده است.

چطور داستان افسانه ای ازدواج فرانچسکو توتی و همسرش به طلاقی تلخ منجر شد؟

توتی در این باره می گوید: «من دوران سختی را پشت سر گذاشتم، اول به این خاطر که دست از فوتبال بازی کردن کشیدم و دوم اینکه پدرم برای کووید فوت کرد. همچنین به وقت ۱۵ روز فراوان زیاد به کووید مبتلا شده بودم. اما همسرم، زمانی که بیش از هر تاریخ دیگری به او نیاز داشتم، پیشم نبود». در همین مصاحبه، فرانچسکو توتی به شایعات در مورد خیانت کردن به ایلاری و اینکه این داستان دلیل دوری از همسرش شده نشانه کرد و مدعی شد که نه او بلکه این ایلاری بوده که سال قبل مرتکب خیانت شده است: «این واقعیت ندارد که من اول خیانت کردم. گفتم که قرار نیست در این مورد صحبت کنم و صحبت هم نکردم. اما شایعات بسیاری در هفته های اخیر شنیده ام. حتی برخی از این شایعات دلیل اذیت فرزندانم شده اند».

چطور داستان افسانه ای ازدواج فرانچسکو توتی و همسرش به طلاقی تلخ منجر شد؟

کاپیتان گذشته تیم فوتبال رُم اضافه است که در همان روزهایی که دنبال با همسرش در سپتامبر ۲۰۲۱ عکس های خوشحال خانوادگی شان در دیزنی لند منتشر شد، وی شایعاتی در مورد اینکه همسرش با کسی رابطه دارد شنیده و سپس از چک کردن تلفن دنبال همسرش، مدارک خیانت او را پیدا کرده است. ایلاری تاکنون به اتهامات خیانت به فرانچسکو توتی واکنش علامت نداده است اما بر پایه مطلبی از روزنامه کوریرا دلا اسپور، ظاهراً ایلاری به دوستانش چنین گفته است: «من چیزهایی کشف کردم که می توانست زندگی ۵۰ خانواده را نابود کند» که علامت می دهد همسر توتی نیز قصـه ویژه خود را برای روایت دارد، داستانی که ممکن است روزی علنی شود.

چطور داستان افسانه ای ازدواج فرانچسکو توتی و همسرش به طلاقی تلخ منجر شد؟

فرانچسکو مدعی است که پس از پی بردن به خیانت همسرش، بار دیگر افسرده شده که به کمک دوست دختر جدیدش، نائومی بوچی توانسته اون را پشت سر بگذارد. رابطه عاشقانه فرانچسکو توتی با این دختر ۳۴ ساله که مالک یک گلفروشی است در آغاز ماه جاری تایید شد. اگر چه توتی و همسر سابقش در مورد طلاقشان صحبت زیادی نکرده اند اما شرح ها مدعی هستند که ایلاری بیش از ۳۲,۰۰۰ پوند در زمینه هزینه های زندگی و نفقه از توتی طلبکار است و بسیاری از طرفداران بر این باورند که طلاق این دو به دادگاه کشیده خواهد شد، جایی که ایلاری قصـه خود را روایت خواهد کرد.

توتی در مصاحبه به کوریره دلا اسپور گفته است: «چکار باید می کردم؟ کیف ها را قایم کردم، به این امید که مال مرا پس بدهد». روزنامه تایمز نیز مدعی شده است که توتی کلکسیون کفش های همسرش به قیمت ۳,۵۰۰ پوند را نیز نزد خود نگه داشته است. وی همسر سابقش را متهم کرده که به کمک پدرش ساعت های رولکس گرانقیمت او را با خود برده است.

[ad_2]