چند نکته برای تور کم ارزش استانبول

[ad_1]

مسافرت به شهر زیبای استانبول، خرید پوشاک در بازارهای شیک، تماشای تماشایی‌های شهر، خوردن غذاهای خوش‌مزه‌ی ترکی و اقامتی راحت، برای کسانی که تصمیم خرید تور استانبول را دارند، فقط معنی گرانی و هزینه‌های گزاف می‌دهد؛ اما باید بفهمید که همیشه اینگونه نیست. ما در این مطلب از نوآوران راه سپید ، چند نکته را برای شرکت در تور کم ارزش استانبول به شما یادآوری می‌کنیم.

تور ارزان استانبول

تور کم ارزش استانبول ؛ مسافرت به سوی دروازه ی اروپا

استانبول، دختر گرامی کرده مدیترانه و عروس شهرهای ترکیه است. شهر استانبول غرق در رنگ‌ها و عطرهای مست‌کننده، در تمام طول سال میزبانی گردشگرانی از سراسر دنیا را بر وظیفه می‌گیرد و مسافری را ناراحت و ناخشنود از خانه هزار پنجره‌اش راهی نمی‌کند. برای ایرانیان با وجود تاریخ مشترک و طولانی، همچنین نزدیک بودن دو سرزمین به یکدیگر و نیاز نبودن ویزا برای مسافرت به سرزمین همسایه، استانبول محبوب‌ترین مقصد اروپایی به حساب می‌آید.

همه دوست دارند که ایامی از سال را در این شهر و به تماشای تماشایی‌های اون بگذرانند؛ اما فراوان‌ها فکر می‌کنند که باید در این مسافرت فراوان هزینه کنند و هیچ راهی برای صرفه‌جویی وجود ندارد. تور کم ارزش استانبول ، تنها راه حل مشکل شماست تا ارزانی و خوشی را همزمان تجربه کنید. ما در ادامه به شما چند توصیه اساسی برای کاهش هزینه‌های مسافرت به استانبول می‌کنیم؛ تور کم ارزش استانبول هر روز روی سایت نوآوران راه سپید صبر شما را می‌کشد تا سفری راحت و خوشی‌قسمت، پیشکش شما کند.

تور کم ارزش استانبول در تاریخ مناسب

فصلی از سال که برای مسافرت به ترکیه انتخاب می‌کنید، در هزینه‌های شما تأثیری اساسی دارد. قیمت بلیط هواپیما و هزینه رزرو هتل می‌تواند تور کم ارزش استانبول شما را تحت نشان قرار دهد؛ از آغاز آذر ماه تا اواخر اسفند ماه، به دلیل کاهش حجم مسافرت‌ها به استانبول، قیمت پروازها و رزرو هتل کاهش به سزایی می‌یابد. همچنین در این ایام، شما می‌توانید از تور ثانیه آخری استانبول استفاده کنید. همکاران ما در سایت نوآوران راه سپید شما را برای استفاده از تور کم ارزش استانبول راهنمایی می‌کنند.

انتخاب محل اقامت و تور کم ارزش استانبول

اگر می‌خواهید از تور کم ارزش استانبول استفاده کنید، حتماً اقامت در هتلی سه ستاره را در نظر بگیرید؛ این هتل‌ها بسیاری از انتظارات شما را برآورده می‌کنند و خرج فراوان و نامربوطی هم روی دستتان نمی‌گذارند. همچنین می‌توانید، سوئیت یا هتل آپارتمان کرایه کنید و در هزینه‌های تور کم ارزش استانبول خود، صرفه‌جویی کنید. اگر گروهی یا با خانواده مسافرت می‌کنید، اجاره کردن خانه می‌تواند هزینه‌های شما را فراوان کاهش دهد. تور استانبول ۷ شب و ۸ روز و یا تور کم ارزش استانبول ۳ روزه ، بهترین تعداد روز اقتصادی برای شرکت در تور کم ارزش استانبول است، هر چقدر تاریخ اقامت شما زیادتر یا کمتر شود، مسافرت شما به ترکیه به صرفه نخواهد بود و هزینه‌های بی مورد ساختن می‌کند.

در تور کم ارزش استانبول از کجا خرید کنیم؟

فراوان‌ها استانبول را با مراکز خرید لوکس و لاکچری‌اش می‌شناسند؛ اما حواستان باشد که گول این مراکز شیک و وسوسه‌انگیز را نخورید، زیرا خرج زیادی روی دستتان می‌گذارند. در تور کم ارزش استانبول خوب تر است پوشاک و وسایل دیگر را از بازارهای روز و هفتگی یا بازارهایی که برای توریست‌ها برگزار می‌شوند خریداری کنید؛ این بازارها از آفرهای مناسبی برای گردشگران برخوردار هستند. اوت لت‌های  (Outlet) استانبول نیز امکان خریدی باکیفیت و به صرفه را برای شرکت‌کنندگان تور کم ارزش استانبول آماده می‌کنند.

تور ارزان استانبول از تهران

در تور کم ارزش استانبول تاکسی ممنوع!

قیمت بنزین در استانبول فراوان گران است و اگر بخواهید با تاکسی در سطح شهر جا به جا شوید، هزینه زیادی برای شما خواهد داشت. بهترین وسیله برای جا به جایی در شهر استانبول مترو، تراموا و اتوبوس است. برای تماشای سواحل استانبول و یا مسافرت به قطعه اروپایی این شهر نیز می‌توانید از کشتی استفاده کنید. همچنین در تور کم ارزش استانبول ، می‌توانید برای سفرهای درون شهری از دولموش استفاده کنید؛ دولموش ماشینی مانند ون است که کرایه اون یک هشتم تاکسی است و هزینه‌های شما را فراوان کاهش می‌دهد. تور کم ارزش استانبول سایت نوآوران راه سپید، امکان سفری بی‌نهایت خوشی‌قسمت را در این شهر دیدنی برای شما آماده کرده است.

دلار یا لیر؟ چه پولی با خودمان به استانبول ببریم؟

در این مسافرت زیادتر دلار به دنبال خود بیاورید زیرا قیمت اون هر روز در حال افزایش است، هر تاریخ هم که لیر واجب داشته باشید، به راحتی می‌توانید دلار را در استانبول به اون تبدیل کنید. در تور کم ارزش استانبول از تهران ، تور کم ارزش استانبول ۳ روزه ، تور استانبول ۷ شب و ۸ روز هر چقدر لیر کمتری به دنبال داشته باشید، ممکن است از خرج‌های غیر ضروری پیشگیری شود. ما در نوآوران راه سپید تور کم ارزش استانبول از شیراز ، تور کم ارزش استانبول از مشهد ، تور کم ارزش استانبول از تبریز ، تور کم ارزش استانبول از اصفهان و سراسر ایران را ارائه می‌کنیم.

برنامه ریزی برای تور کم ارزش استانبول

قبل از شرکت در تور استانبول، حتماً فهرستی از تماشایی‌ها شهر و هزینه‌های اون تهیه کنید؛ با داشتن این چک لیست، در تاریخ مسافرت به استانبول و هنگامی به بین جاذبه‌های تمام نشدنی این شهر رسیدید، به راحتی می‌توانید نسبت به هزینه‌ها، انتخاب‌های هوشمندانه‌ای داشته باشید و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

تورهای گردشگری سرزمین ترکیه همانند تور آنتالیا ، مارماریس، دیدیم، بدروم، آلانیا و … جاذبه‌هایی بسیاری دارند که تماشای هرکدام از اون‌ها می‌تواند خوشی قسمت باشد. حتما برای مسافرت به این شهرها هم برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

اینترنت و تـور کم ارزش استانبول

تور ارزان استانبول از مشهد

بدون داشتن اینترنت این روزها دیگر نمی‌توان زندگی کرد. اگر در تـور کم ارزش استانبول اینترنتی پر سرعت و به صرفه‌ای داشته باشید، با کمک اون در بسیاری از خرج‌های سفرتان صرفه‌جویی خواهید کرد. برای دسترسی به اینترنتی به صرفه می‌توانید با پاسپورت خود یک سیم‌کارت تورکسل یا تورک تلکام تهیه کنید و به راحتی به اینترنت پر سرعت متصل شوید. همچنین در بسیاری از اماکن عمومی، شهرداری استانبول اینترنت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. تـور کم ارزش استانبول جزئیات بسیاری دارد که با در نظر گرفتن اون‌ها می‌توانید هزینه‌های خود را کاهش دهید.

برای تـور کم ارزش استانبول کجا غذا بخوریم؟

غذاهای ترکی و توانایی آشپزهای استانبول شهرتی جهانی دارند؛ برای هر کسی مقاوم است که از مقابل این رستوران‌های میل‌انگیز بی‌تفاوت گذر کند. برای اینکه یک غذا خوردن ساده هزینه سنگینی روی دستتان نگذارد، خوب تر است از رستوران‌های دولتی شهر استانبول که زیر نظر شهرداری کوشش می‌کنند استفاده کنید. غذای این رستوران‌ها کیفیت فراوان عالی و جذاب ‌توجهی دارند. برای تـور کم ارزش استانبول می‌توانید غذاهای خوش‌مزه و خوش قیمتی همانند کوفته ترکی، کوکورچ، پیده تنوری، دونر کباب و میدیه دولما را امتحان کنید. برای اطلاع از بهترین آپشن‌های تـور کم ارزش استانبول سری به سایت نوآوران راه سپید بزنید.

دوره زمستان ، بهترین تاریخ برای تور کم ارزش استانبول

استانبول زمستان‌های رویایی و فراوان زیبایی دارد. شما در این دوره با توجه به کم شدن تعداد گردشگران می‌توانید از تـور کم ارزش استانبول ثانیه آخری استفاده کنید. برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات تـور کم ارزش استانبول با کارشناسان ما در ارتباط باشید. شما می‌توانید از سراسر ایران به ترکیه مسافرت کنید، تـور کم ارزش استانبول از تهران ، تـور کم ارزش استانبول از شیراز ، تور کم ارزش استانبول از اصفهان و تـور کم ارزش استانبول از مشهد صبر شما را می‌کشند تا در بهشت خوشی‌های زمینی غرق شوید.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *