چهارمین دوره قرعه کشی ماشین لاماری ایما برگزار شد [+عکس و آمار متقاضیان]

[ad_1]

با آخر یافتن چهارمین دوره قرعه کشی ماشین لاماری آرین موتور شاهد هستیم که بیش از 50 هزار نام نویسی برای خرید این کراس اوور جدید ثبت شد.

امروز برای نخستین بار چهارمین دوره قرعه ‌کشی محصول لاماری ایما در محل شرکت آرین موتور پویا برگزار گردید.

سریع فوتی: ماشین لاماری ایما [+جدول قیمت ویژه مهرماه 1401]

قرعه کشی ماشین لاماری آرین موتور

  • نتایج قرعه کشی لاماری ایما
قرعه کشی خودرو لاماری آرین موتور
نتایج قرعه کشی لاماری ایما, نتایج قرعه کشی ماشین لاماری آرین موتور

نتایج قرعه کشی ماشین لاماری آرین موتور

به شرح سایت های خبری:

با آخر یافتن چهارمین دوره از فروش لاماری ایما توسط شرکت آرین پارس موتور، شاهد هستیم که بیش از 50 هزار نام نویسی برای خرید این کراس اوور جدید ثبت شده است.

این مراسم قرعه‌کشی با وجود مسئولان وزارت صمت، مدیران شرکت آرین پارس موتور و اصحاب رسانه انجام شد. در جدیدترین مرحله از فروش ماشین لاماری ایما سه طرح فروش عادی، جوانی فراوانی و جایگزینی خودروهای فرسوده برای متقاضیان مشمول قرار داده شد و تحویل ماشین به شکل ۹۰ روزه تعیین شده است.

در ادامه میتوانید عکس خودروی لاماری ایما را مشاهده کنید:

قرعه کشی خودرو لاماری آرین موتور
تایج قرعه کشی ماشین لاماری آرین موتور, عکس خودروی لاماری ایما

همچنین با نگاهی به قیمت بازار آزاد این ماشین متوجه می شویم که کنار سود 300 تا 400 میلیون تومانی برای لاماری ایما سبب شده تا تعداد بسیاری تقاضا برای خرید این محصول جدید ثبت شود. آمارها علامت میدهد که این ماشین از محصولاتی چون دیگنیتی و فیدلیتی در بازار محبوب تر است.

گفتنی است کراس اور لاماری ایما  مجهز به موتور 4 سیلندر 1.5 لیتری توربوشارژ با قدرت 195 اسب بخار و گشتاور 285 نیوتن متر است. این ماشین از یک گیربکس اتوماتیک 7 سرعته دو کلاچه استفاده می برد. نتایج قرعه کشی این محصول بزودی اعلام خواهد شد.


اخبار زیادتر:

[ad_2]