چه رنگ هایی شما را لاغر تر علامت می دهد

[ad_1]

چه رنگ هایی شما را لاغر تر علامت می دهد

هر اندام و قد و هیکلی که دارید باید لباس متناسب با اون اندام را بپوشید تا عیوب بدنتان را بپوشانید باید اصول لباس پوشیدن را بفهمید افرادی که اندام چاقی دارند و قد کوتاهی دارند خوب تر است از رنگ های لاغر کننده استفاده کنند. درصورتی که شما انواع مدل های لباس برای لاغری را بشناسید اما رنگ ها و الگوهای لباس رعایت نشود، با اندامی باریک‌تر، دیده نخواهید شد. اگر با چگونگی استفاده از رنگها، برای لاغرتر به نظر رسیدن، آشنایی ندارید تا آنها را به کار ببرید در ادامه این مطلب، با ما دنبال باشید. در اینجا تصمیم داریم، به چند مورد از ساده ترین ترکیب رنگهای لباس که در لاغرتر دیده شدن شما موثرند، نشانه کنیم.

لاغری با رنگ

لاغری با رنگ

دوره آموزش طراحی ناخن

آموزش طراحی و کاشت ناخن رو شروع کن!

 

 

بهترین ترکیب رنگ ها برای لاغرتر شدن چیست؟

تاریک‌ها همیشه اولین‌ و راحت‌ترین انتخاب هستند تا ناموزونی‌ اندام‌ را پشت تیرگی‌شان پنهان کنید و خیال‌تان راحت باشد که با انتخاب‌شان دست‌کم یک سایز کوچک‌تر به نظر‌ می‌آیید. یکی از ساده ترین روشها برای لاغرتر شدن، استفاده از رنگهای تاریک مخصوصا رنگ مشکی است. رنگ‌های تاریک دیگری همانند آبی، سورمه ای و بنفش نیز، به پنهان کردن نقص ها و چاقی قطعه های مختلف بدن، کمک میکنند. برخی از رنگها از جمله سفید، زرد، نارنجی، قرمز، یاسی، صورتی از نظر بصری چشم ها را به خود جلب کرده و اندام را چاق‌تر علامت می دهند. بنابراین، خوب تر است در استفاده از این رنگ های روشن مواظب باشید.

بهترین رنگ ها برای لاغری

بهترین رنگ ها برای لاغری

همچنین ببینید: استایل مینیمال 

بهترین رنگ برای لاغری

بهترین رنگ برای لاغری

ترکیب رنگ سفید و سیاه، شما را لاغر تر علامت میدهد!

فرقی نمی کند فرم بدن شما چیست! ترکیب رنگ سفید و سیاه در کنار یکدیگر نیز دلیل لاغرتر به نظر رسیدن شما می شوند. همچنین استفاده از این دو رنگ شیک در کنار هم، حس ملکه بودن به شما می دهد. برای مثال یک مدل مانتو یا کت سفید رنگ با دامن و یا شلوار سیاه عالی به نظر می رسد.

ست رنگ سفید و مشکی لاغری

ست رنگ سفید و مشکی لاغری

رنگ سفید و سیاه برای لاغری

رنگ سفید و سیاه برای لاغری

طرح لباس تک رنگ، شما را لاغر تر علامت میدهد

یکی از فوت‌های کوزه‌گری لاغرتر به نظر آمدن یک‌دست‌پوشی است. اگر علاوه بر چاقی و اضافه وزن، قد نسبتا کوتاهی دارید، لباسهای تک رنگ از بالا به پایین شما را کشیده تر و بلندتر علامت خواهد داد. برای مثال یک بلوز و شلوار یکدست به رنگ سیاه و یا سورمه ای تاثیر زیادی در لاغرتر و قدبلندتر به نظر رسیدن شما دارد.

طرح لباس تک رنگ برای لاغری

طرح لباس تک رنگ برای لاغری

همچنین ببینید: استایل آوانگارد 

لباس تک رنگ برای لاغری

لباس تک رنگ برای لاغری

ماکسیمال بپوشید

گاهی شما چاق نیستید اما اختلاف سایز دارید. مثلا بالاتنه عظیم با پاهای نازک یا برعکس. حتی در این شکل هم ابدا جای نگرانی نیست جادوی رنگ‌ها دقیقا همینجا به کارتان می‌آید. فرمولش هم فراوان ساده‌است: رنگ‌های تاریک‌‌ یا طیف‌های تاریک‌تر از رنگ انتخابی‌تان را بگذارید برای اندام‌های درشت‌تر با چربی‌ زیادتر و روشن‌ترها را بگذارید برای اندام نازک‌تر.اگر بخواهیم به زبان امروزی بگویم ماکسیمال پوشیدن برای شما بهترین انتخاب است اون هم به این سبب که استفاده از رنگ‌های روشن در هر قطعه از اندام  می‌تواند تاکید بر اون نقطه را بیشترکند و توجه از دیگر قطعه‌های اندام را کمترکند.

استایل برای لاغر دیده شدن

استایل برای لاغر دیده شدن 

دور این طرح‌ها خط بکشید

از این طرح ها استفاده نکنید!

پارچه‌های گل‌درشت را یاد بردن کنید! هنگامی شما چاق هستیدنباید به پارچه‌های طرح‌دار مخصوصا با گل‌های درشت فکر کنید. یادتان باشد که پارچه‌های چهارخانه اون هم از نوع خانه‌درشت، بدترین انتخابی است که می‌توانید داشته باشید. مگر اینکه جستجو چهارخانه‌ ریز بروید با خط‌ ها عمودی‌ای که تونالیته تاریک‌تری دارند. اگر روی گل‌دار پوشیدن اصرار دارید فقط یک راه حل دارید و اون هم اینکه جستجو پارچه‌هایی با گل‌هایی نازک و ریز بروید. اما به هیچ قیمتی نباید جستجو پارچه‌هایی با طرح‌ و خط‌ ها دایره حتی نقطه نقطه بروید، این پارچه‌ها در هر حالتی شما را چند سایز درشت‌تر از چیزی که هستید علامت می‌دهند.

چه رنگی قد را بلندتر نشان می دهد

چه رنگی قد را بلندتر علامت می دهد

همچنین ببینید: استایل هیپ هاپ

چی بپوشم لاغر دیده بشم

چی بپوشم لاغر دیده بشم

چه طرح هایی شما را لاغرتر علامت میدهد؟!

علاوه بر رنگها و تاثیر اون بر لاغری ظاهری شما، طرحها و الگوهای لباس شما میتوانند نقش مهمی داشته باشند. با توجه به چگونگی استفاده از طرحها در لباس و اینکه چگونه آنها را میپوشید، میتوانید لاغرتر و یا چاق تر دیده شوید. برای مثال لباسهایی با راه راه افقی، توهم چاقی را در استایل و اندام شما ساختن میکند. در مقابل، لباسهایی با راه راه عمودی شما را لاغرتر و کشیده تر علامت میدهد.  پارچه‌هایی با خط‌ ها راه‌راه بهترین انتخاب‌هایی هستند که شما می‌توانید برای لاغر‌تر به نظر آمدن جستجو‌شان بروید. اما صرف راه‌راه بودن کافی نیست! خط‌ ها عمودی هم برای خودشان حساب و کتابی دارند، این خط‌ ها همان‌قدر که می‌توانند لاغرتر علامت‌تان بدهند می‌توانند اندام شما را عریض‌تر هم به عکس بکشند. خط‌ ها عمودی برای اینکه کاربردشان بشود لاغرتر به عکس کشیدن شما، باید خطوطی با عرض کم باشند نه خطوطی عریض و با فاصله‌های فراوان. بنابراین، خوب تر است از لباس زنانه و یا لباس مردانه ای با راه راه افقی دوری کنید و در شکل استفاده از لباسهای طرحدار، لباسی با راه راه های عمودی را امتحان نمایید. به نام مثال یک پیراهن و یا بلوز با راه راه عمودی میتواند بالاتنه چاق را کمی لاغرتر و باریک تر کند.

 

لباس هایی که لاغر نشان میدهند مردانه

لباس هایی که لاغر علامت میدهند مردانه

چی بپوشم لاغر دیده بشم

چی بپوشم لاغر دیده بشم

اصول کلی لباس پوشیدن و نحوه انتخاب اون:

بیشتر افراد در انتخاب لباسی متناسب با جثه و اندام خود، و همچنین چگونگی نوع کردن آنها وابسته سردرگمی می شوند. در اینجا به اصول کلی انتخاب و هماهنگ کردن لباس ها با یکدیگر می پردازیم.

۱. همیشه لباسی را بپوشید که کاملاً اندازه شما باشد.

۲. اگر اضافه وزن دارید ، پوشیدن لباس های عظیم، اندام شما را پنهان نمی کند و تنها هیکل شما را اغراق آمیزتر جلوه می دهد.

۳. درمیهمانی ها ، صرفاً اگر کمر باریکی دارید از کمربند استفاده کنید در غیر این شکل از اون چشم بپوشید.

۴. پارچه های سنگین (همانند پشمی، بافتنی و چرمی) شما را سنگین وزن تر جلوه می دهند.

۵. پارچه های سبک وزن (همانند کتان و نخی) شما را لاغرتر علامت می دهند.

۶. رنگ های تاریک شما را لاغرتر و کوچک تر می کنند.

۷. رنگ های روشن شما را عظیم تر و حجیم تر علامت می دهند.

۸. لباس هایی که بالاتنه و پایین تنه یک رنگ دارند، شما را لاغرتر جلوه می دهند.

۹. لباس هایی که رنگ بالاتنه و پایین تنه آنها متفاوت است، شما را بلند قدتر علامت می دهند.

۱۰. لباس های یقه بلند گردن را کوتاه تر می کند.

۱۱. گردن طناب کوتاه نیز گردن را کوتاه تر می کند.

۱۲. لباس با خط‌ ها افقی شما را چاق تر، و با خط‌ ها عمودی شما را لاغرتر جلوه می دهد.

| امیدواریم از این مطلب خوشی برده باشید. |

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *