چگونه با کلاس لباس بپوشیم ؟ نکات شیک پوشی

[ad_1]

چگونه باکلاس لباس بپوشیم

بسیاری از خانم ها رمز شیک پوشی و باکلاس بودن را داشتن لباس های گران قیمت می دانند اما این لباس ها تاثیر کاملی بر روی تیپ شما ندارند و اگر به نکاتی دیگر توجه نکنید نمی توانید پوششی باکلاس و شیک داشته باشید. در ادامه برای شما نکاتی را قرار داده ایم که با رعایت آنها ظاهری شیک و باکلاس داشته باشید.

چگونه شیک پوش باشیم

چگونه شیک پوش باشیم

 

دوره آموزش طراحی ناخن

آموزش طراحی و کاشت ناخن رو شروع کن!

 

1- نگه داری تناسب اندام

برای داشتن ظاهری شیک و باکلاس باید به تناسب اندام خودتان با ارزش و مهم بودن بدهید و اون را نگه داری کنید.

2- پوشیدن لباس هایی متناسب با اندام

برخی از لباس ها برای اندام گلابی شکل و برخی برای اندام سیبی شکل مناسب هستند. خانم هایی که قد کوتاه دارند باید لباس هایی بپوشند که قد آنها را بلند تر و کشده تر علامت دهد و خانم های چاق باید لباسی بپوشند که اندام آنها را چاق تر علامت ندهد.

3- ساده پوشی

ساده پوشی از برنده ترین روش ها برای باکلاس بودن است. ساده لباس بپوشید به گونه ای که در عین سادگی شیک به نظر برسید و مرتب باشید.

4- توجه نکردن به مد

خانم های شیک پوش توجه ای به مد ندارند و هر مدل و رنگی که ترند میشود را برای لباس خود استفاده نمی کنند. زیرا باید از مدل و رنگی که متناسب اندام و پوست تان است استفاده کنید.

ترکیب رنگ ها برای لباس پوشیدن

ترکیب رنگ ها برای لباس پوشیدن

5- توجه به رنگ لباس

برای خرید لباس باید توجه به رنگ اون داشته باشید. رنگ لباس هایتان باید به گونه ای باشد که به رنگ پوستتان بیاید.

6- توجه به سایز لباس

خانم هایی که می خواهند ظاهری شیک و باکلاس داشته باشند همیشه لباس هایی را می پوشند که سایز آنها باشد و از پوشیدن لباس های گشاد یا فراوان باریک امتناع می کنند.

7- انتخاب لباس با توجه به موقعیت

برای شیک بودن باید با توجه به موقعیتی که قرار است در اون وجود داشته باشید، لباس انتخاب کنید.مثلا در موقعیت های رسمی لباس غیر رسمی نمی پوشند و برعکس.

8- رضایت داشتن از لباس و داشتن اطمینان به نفس بالا

خانم های شیک پوش همیشه لباس هایی را انتخاب می کنند که از اون ها راضی هستند زیرا اگر لباسی بپوشند که رضایت کامل از اون نداشته باشند حس نا آرامی و نگرانی دارند و ضعف ظاهری که وابسته اون می شوند اطمینان به نفس اون ها را پایین می آورد. پس باید لباسی بپوشید که از اون خوشی ببرید و اون را دوست داشته باشید.

9- توجه به ست کردن رنگ ها

برای داشتن ظاهری شیک و باکلاس باید با نحوه ست کردن رنگ ها دوست باشیم و بدانیم که خوب تر است چه رنگ هایی را باهم ست کنیم.

10- پوشیدن لباس های مشکی

لباس مشکی زیبایی خاصی را دارد و استفاده از لباس های مشکی می تواند شما را لاغر و قد بلند علامت دهد. همچنین رنگ مشکی با اکثر رنگ ها ست می شود.

11- استفاده از رنگ های خوشحال

پوشیدن لباس هایی با رنگ های لطیف و روشن و خوشحال شما را خوشحال تر علامت می دهد. زیرا افرادی که همیشه از لباس های تاریک استفاده می کنند ظاهرشان یکنواخت و خسته کننده می شود.

12- استفاده از زیور آلات

خانم های شیک پوش همیشه جواهرات زیادی را از خود آویزان نمی کنند و کوشش می کنند از زیور آلاتی متناسب با تیپ و لباس هایشان استفاده کنند.

13- استفاده از اکسسوری

استفاده از اکسسوری مناسب می تواند ظاهر شما را شیک تر و باکلاس تر علامت بدهد. استفاده از ساعت هایی متناسب با سایز دستتان می تواند زیبایی ظاهر شما را زیادتر کند.

14- پوشیدن کفش مناسب

اگر می خواهید ظاهری مرتب و شیک داشته باشید باید در انتخاب کفش خود دقت کنید و کفشتان را متناسب با تیپتان و موقعیت و مکانی که قرار است در اون وجود پیدا کنید انتخاب کنید. و همچنین کوشش کنید همیشه کفش هایتان پاکیزه باشد زیرا در شیک بودن ظاهرتان تاثیر بسزایی دارد.

15- ست کردن کفش و کیف

ست کردن کیف و کفش می تواند جذابیت خاصی را در ظاهر شما ساختن کند.

16- استفاده از لباس سفید

داشتن لباس سفید شما را خوشحال و با تازگی علامت می دهد. اگر شما یک بلوز سفید داشته باشید می توانید اون را با لباس های زیادی ست کنید زیرا رنگ سفید از دسته رنگ هایی است که با اکثر رنگ ها ست می شود.

چگونه باکلاس لباس بپوشیم

چگونه باکلاس لباس بپوشیم

17- استفاده از عطری خوشبو

خانم های باکلاس هیچوقت بوی عرق نمی دهند و همیشه نظافت را رعایت می کنند و از بوی خوش هایی با بوی خوش استفاده می کنند تا جذابیت اون ها را زیادتر کند.

18- استفاده از لباس های اتو کشیده و مرتب

19- داشتن استایل منحصر به فرد

20- استفاده از 2 الی 3 رنگ در استایل

| امیدواریم از دیدن این مطلب خوشی برده باشید. |

[ad_2]