چگونه میتوانیم به شکل اقساطی ماشین خرید کنیم؟ • جونی

[ad_1]

اینکه چگونه می‌توانیم به شکل اقساطی ماشین خرید کنیم به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها در شرایط فعلی سرزمین ما تبدیل شده است.

فرقی نمی‌کند که مجرد باشید و به دنبال خرید یک ماشین شخصی هستید، یا به تازگی تشکیل خانواده دادید و برای آخر هفته‌ها و رفت و آمد روزمره به محل کار نیاز به ماشینی دارید که مال خودتان باشد.
ممکن است جز اون دسته باشید که در حال آماده ماشین دارید اما همانند هر انسان دیگری تصمیم دارید، سطح رفاه خانواده خود را ارتقا دهید.
آشکار است که با این شرایط درآمدهای پایین و قیمت بالای کالاهای اساسی، رمقی برای پس‌انداز و خرید یک ماشین مقام یک باقی نمی‌ماند! خب! در این وضعیت تدبیر چیست؟!
چطور می‌توان هم گرانی بازار را مدیریت کرد و هم تکانی به سر و وضع زندگی داد؟ اینجاست که طرح سوال چگونه می‌توانیم به شکل اقساطی ماشین خرید کنیم موضوعیت پیدا می‌کند.
در ادامه بررسی می‌کنیم که برای چی طرح‌های اقساطی، منطقی‌تر از خرید نقدی ماشین هستند و بهترین شرایط فروش اقساطی ماشین وابسته به کدام مجموعه است. پس مطالعه ادامه متن را از دست ندهید.

فروش اقساطی خودرو تحویل فوری با کمترین پیش پرداخت
خرید نقدی ماشین دست دوم؟!
یا خرید اقساطی ماشین صفر؟!
انتخاب باشماست!

اگر در یک سرزمین با اقتصاد پیشرفته و ثبات قیمتی زیست می‌کردیم، در پاسخ به این سوال که خرید نقدی ماشین کار کرده یا خرید قسطی ماشین صفر، فورا پاسخ میدادیم: خرید نقدی ماشین صفر!
زیرا این خواسته ابدا دور از ذهن نیست، شهروند یک سرزمین اروپایی امروز تصمیم به خرید ماشین می‌گیرد، چندین ماه حقوق خود را پس‌انداز می‌کند و در نهایت ماشین محبوب خود را خریداری می‌کند.
اما هم وطن ما به این دلیل در صفحات غیر واقعی به دنبال یافتن پاسخی برای سوال چگونه می‌توانیم به شکل اقساطی ماشین خرید کنیم می‌گردد، که اولا از حقوق ماهیانه او چیزی برای پس‌انداز نمی‌ماند، ثانیا حتی اگر ماهی ۲۰ میلیون پس‌انداز کند (که فراوان بعید به نظر می‌رسد) سپس از ده ماه تازهم وفق شده است، ۲۰۰ میلیون تومان در حساب خود پول جمع کند، مبلغی که به اندازه خرید نقدی یک ماشین مقام سه ایرانی است!
و سوما همه اینها در صورتی است که اون ماشین تا ده ماه دیگر وابسته افزایش قیمت نشود!!۰ زیرا عوامل با ربط و بی ربط بسیاری در قیمت تمام شده ماشین تاثیر می‌گذارند.
بنابراین دو راه در برابر متقاضی خرید ماشین مطرح می‌شود که یکی را باید انتخاب کند.
یا خرید نقدی ماشین دست دوم و یا خرید قسطی ماشین صفر.

مزایا و معایب خرید نقدی ماشین دست دوم

نزد از اینکه مبسوط به پاسخ سوال چگونه می‌توانیم به شکل اقساطی ماشین خرید کنیم بپردازیم، واجب است تا مزایا و معایب خرید نقدی ماشین کارکرده را بررسی کنیم.
اولین مزیت این اقدام این است که شما مقروض نخواهید بود، دغدغه پرداخت اقساط ندارید و می‌دانید معامله تمام شده است.
دومین مزیت خرید نقدی هم این است که فورا ماشین را تحویل می‌گیرید و نگرانی ندارید که آیا فروشنده به عهد خود وفا خواهد کرد؟!آیا ماشین مرا سر وقت تحویل خواهد داد؟! آیا در برابر پرداخت‌های من، رسید محکمه پسند ارائه می‌دهد؟!
اما این راه ماشین دار شدن معایبی هم دارد. در واقع همه کسانی که در موتورهای جستجوگر عبارت: چگونه می‌توانیم به شکل اقساطی ماشین خرید کنیم از معایب خودروهای کار کرده فراری و به سو محاسن خودروهای صفر متمایل شده‌اند.
همه ما زمانی قرار باشد جنس دست دو را معامله کنیم در برابر تعریف های صاحبش می‌گوییم: «اگر اینقدر خوب است، برای چی دارید می فروشیدش؟!»
معمولا در پاسخ این سوال میشنویم که: به پولش نیاز دارم، اگر نیاز نداشتم نمی‌فروختم!
اما به نظرتان چند درصد افراد واقعا برای نیاز، وسیله خود را به فروش می‌رسانند؟!
بنابراین ماشین کارکرده قطعا معایبی دارد که با یک دید قابل فهمیدن نیست، علاوه بر این، ماشین دست دوم مستهلک شده و نمی‌توانید از اون همانند یک ماشین صفر کار بکشید، مساله بعدی این است که قدرت انتخاب شما در حد پولتان محدود می‌شود و ماشین شما فاقد تکنولوژی‌های روز است.
بنابراین منظور می‌کنیم اگر به دنبال خودرویی باکیفیت، باب میلتان می‌گردید، شما هم به دنبال پاسخ سوال چگونه می‌توانیم به شکل اقساطی ماشین خرید کنیم باشید!

مزایا و معایب خرید اقساطی ماشین

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی ماشین، مزایایی دارد که این‌گونه می‌توان اون‌ها را عنوان کرد:

 • خرید یک ماشین با کیفیت با کمترین اندوخته
 • ارتقای سطح معیشت
 • قدرت انتخاب بالا
 • دوری از پرداخت هزینه‌های جانبی با خرید یک ماشین کم مصرف و کم استهلاک
 • رسیدن به انضباط مالی در زندگی با برنامه ریزی برای پرداخت اقساط
 • اندوخته‌گذاری مابقی اندوخته در دیگر بازارهای مالی

اما این طرح معایبی هم دارد. یعنی احتمالا برای شما هم نزد انده که از طرح سوال چگونه می‌توانیم به شکل اقساطی ماشین خرید کنیم به این فکر کنید که اگر مرکز فروش ماشین کلاهبردار از آب حقوق چه؟! اگر به مفاد قرارداد عمل نکرد چه می‌شود؟!و نگرانی‌هایی از این دست که البته به حق و منطقی است.

در این باره باید بگوییم، اگر در انتخاب مجموعه ارائه دهنده طرح فروش اقساطی ماشین دقت کنید، این طرح نه تنها عیبی نخواهد داشت بلکه بهترین تجربه معامله شما در تمام زندگی‌تان خواهد بود. کافی است، نکاتی را در نظر بگیرید.

نکات مهم درباره خرید خرید اقساطی ماشین

پس از طرح سوال چگونه می‌توانیم به شکل اقساطی ماشین خرید کنیم باید مهم‌ترین نکته‌ای که در نظر بگیرید این باشد که با کدام مرکز معامله کنید.
سو معامله شما باید با اعتبار، مجرب و باسابقه باشد و در بازار ماشین به خوشنامی شهرت داشته باشد. چنین مجموعه‌ای هیچ وقت برای چندین میلیون تومان کمتر یا زیادتر، آوازه خود را مخدوش نمی‌کند و همیشه رضایت مشتری برایش مهم است.
نکته بعدی این است که از کاربران و مشتریان، درباره رفتار اون مجموعه، خدمات پس از فروش و عمل به تعهدات پرسیدن کنید. مرکزی که رضایت مشتری برایش مهم باشد، همیشه با بهترین شرایط، ماشین قسطی عرضه می‌کند.
شروط دیگری هم مهم است، همانند ثبت سند ماشین به نام خریدار، تحویل سریع، قرارداد شفاف، اما همه اینها در ذیل اعتبار مجموعه و رضایت مشتری جا خوش می‌کند. چطور ممکن است مشتریان از یک مجموعه آراستگی رضایتمندی را داشته باشند، اما اون مرکز به وقت ماشین خریداری شده را به خریدار تحویل ندهد؟! بنابراین الزامی است که زمانی سوال چگونه می‌توانیم به شکل اقساطی ماشین خرید کنیم به ذهنتان می‌رسد، در مقام اول به دنبال یک مجموعه مالک نام بگردید؛ و کجا خوب تر از سایا ماشین؟!

سایا ماشین؛ بهترین جائی که میتوانید به شکل اقساطی ماشین خرید کنید

اگر به دنبال یک مجموعه متعهد و ایمن هستید تا بدون قلب‌نگرانی، در طرح‌های اقساطی اون شرکت کنید، هیچ‌جا خوب تر از سایا ماشین نیست!
این مجموعه که این روزها طرح مخصوص فروش اقساطی رانا پلاس سقف شیشه‌ ای و دیگنیتی را در دستور کار دارد، با شرایط زیر اقدام به عرضه محصولات خود می‌کند:

 • تنظیم قرارداد شفاف
 • عمل به تمامی تعهدات مندرج در قرارداد
 • تحویل سریع
 • کمترین نزد پرداخت ممکن
 • فروش اقساطی دیگنیتی، فیدلیتی و تمامی خودروهای پر طرفدار وارداتی و خارجی
 • فروش قسطی ماشین با قیمت واقعی و سود متعارف
 • فروش اقساطی رانا پلاس سقف شیشه ای و تمامی محصولات پر طرفدار ایرانی

[ad_2]