ژست مثبت ۱۸ بازیگر پایتخت در کنار بازیگر خارجی ؛ آقا چشم خانمش را دور دید[+عکس]

[ad_1]

ژست مثبت ۱۸ بازیگر پایتخت در کنار بازیگر خارجی دلیل ساختن حواشی زیادی در فضای غیر واقعی شد. عکس منتشر شده از محسن تنابنده در کنار بازیگر خارجی جنجال به پا کرد.

ژست مثبت ۱۸ بازیگر سرشناس پایتخت در کنار خانم بازیگر خارجی کنار ساخت. در ادامه با حواشی این خبر دنبال جونی باشید.

ژست مثبت ۱۸ بازیگر پایتخت در کنار بازیگر خارجی

  • محسن تنابنده در کنار بازیگر خارجی
ژست عجیب محسن تنابنده
ژست شگفت آور محسن تنابنده

سپس از انتشار ویدیو فیلم جنگ جهانی سوم به کارگردانی هومن سیدی و نقدها و بازتاب‌های پهناور پیرامون این فیلم، حالا از گریم محسن تنابنده در نقش هیتلر رونمایی شده است.
محسن تنابنده در جشنواره ونیز برای همین نقش آفرینی در فیلم جنگ جهانی سوم جایزه بهترین بازیگر مرد قسمت کنار آسمان‌ها را یه دست آورد.

محسن تنابنده در این فیلم نقش یک کارگر روزمزد به اسم شکیب را بازی می‌کند که برای کار سر از پشت‌منظره‌ فیلمی درباره جنگ‌جهانی دوم در می‌آورد.

در ادامه میتوانید ژست جنجالی محسن تنابنده را ببینید:

ژست عجیب محسن تنابنده
ژست شگفت آور محسن تنابنده

محسن تنابنده (زادهٔ 26 فروردین 1354) بازیگر، فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان ایرانی است. محسن تنابنده در یک خانوادهٔ دامغانی در تهران زاده شد. او فرزند دوم خانواده است و به جز خودش، یک برادر و یک خواهر دارد، خانواده تنابنده به اقتضای شغل پدر به پیکان شهر می‌روند.

پس از مدتی سکونت در آنجا به اسلامشهر رفته و مقیم این شهر در کنار تهران می‌شوند. محسن تنابنده مقاطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان را در اسلامشهر سپری کرد، او راحت‌التحصیل رشته بازیگری است.

تنابنده به‌طور زبر دست کوشش بازیگری خود را در عرصهٔ تئاتر یک سال قبل از ورودش به دانشگاه، در سال 1374 با بازی در نمایش بارعام و پس از اون نمایش جریان عصبی که هر دو دلیل‌ نوشته و کار حسن وارسته است شروع کرد.

پس از تجربهٔ چند نقش در تئاتر با این کارگردان، با بازی در فیلم دانه‌های ریز برف به کارگردانی علیرضا امینی در سال 1382 درون سینما شد، البته او در طول دوران زبر دست خود همیشه علاوه بر بازیگری به نویسندگی و بازیگردانی نیز مشغول بوده‌ است.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار ژست مثبت ۱۸ بازیگر پایتخت در کنار بازیگر خارجی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]