کارگردان سریال She-Hulk از قطعه پایانی اون پشیمان است

[ad_1]

طبق آخرین مصاحبه کارگردان سریال She-Hulk جسیکا گائو (Jessica Gao)، ظاهرا او از اضافه نکردن یک شخصیت به قطعه آخر اون پشیمان است.

سریال شی هالک در وضعیتی پخش شد که پس از اکران فیلم نا امید کننده Thor: Love And Thunder، چشم به راه یک دلیل‌ جذاب بودیم تا اشتباهات اون را در دنیای سینمایی مارول برای ما پاک کند. بخصوص اینکه نزد از اون سریال Ms. Marvel را دیده بودیم و نظر طرفداران درباره اون چندان هم مثبت نبود. با این وجود متاسفانه سریال She-Hulk هم چنان که باید و شاید برنده نشد و بر خلاف قطعه اول اون که شور را برای دید بالا برده بود، در سایر قطعه‌ها شاهد اتفاقات شگفت آور و غریبی بودیم که به پیشرفت قصـه کمک خاصی نمی‌کرد.

شاید بهترین مثال برای این اتفاقات شگفت آور و نا آشنا، شکستن مداوم دیوار چهارم توسط جنیفر والترز (Jennifer Walters) باشد؛ کسی که از همان اپیزود اول مدام رو به دوربین با بیننده صحبت می‌کند و در قطعه آخر این داستان را از شور به در می‌کند! طوری که رسما درون اتاق نویسندگان استودیو مارول می‌شود و با رباتی که علامت دهنده کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول (Marvel Studios) بود و هرکاری که شی هالک از او خواست را انجام داد تا همه چیز همانطور که می‌خواهد به نزد برود.

با این وجود، انجام چنین کاری عملا سازمان تی وی ای (TVA)، واچر (The Watcher) و تمامی شخصیت‌های ابرقدرت و به اصطلاح الدرگاد در دنیای سینمایی مارول را زیر سوال برد و وجود اون‌ها را در مقابل کسی همانند کوین پایین شمرد. این علامت می‌دهد که چقدر این سریال بدتراز فیلم Eternals جایگاهی در دنیای سینمایی مارول ندارد و از طرفی نه تنها یک قطعه پایانی جذاب را به بیننده علامت نمی‌دهد،‌ بلکه زیادتر او را برای یافتن سوال‌های زیادتر متعجب می‌کند. این در حالی است که کارگردان سریال She-Hulk درباره قطعه آخر اظهار پشیمانی کرده است.

پشیمانی کارگردان سریال She-Hulk‌ از چیست؟

[ad_2]