کاشی چسبی سرویس بهداشتی جایگزین مناسب برای کاشیهای کهنه

[ad_1]

جذاب است بفهمید که قیمت کاشی های چسبی بستگی به نوع چسبی دارد که شما استفاده می کنید، یک سری چسب ها حالت خمیری دارد که نصب این کاشی ها را برای مکان های مرطوب و سرد راحت می کند و در دلیل‌ تماس با آب مشکلی را ساختن نمی کند.

یکسری از کاشی ها برای کف پوش ها استفاده می شوند که نیاز است از چسب های پودر مانندی که با کمی ملات سیمان ترکیب می شود استفاده کنید، همچنین این نوع کاشی ها سپس از بیست و چهار ساعت از تاریخ نصب روی سطح به خوبی متصل می شود.

جهت کسب اطلاعات زیادتر می توانید به سایت آراد برندینگ مراجعه کنید.

کاشی چسبی سرویس بهداشتی جایگزین مناسب برای کاشیهای قدیمی

واجب به ذکر است که از این محصول می توانید روی کاشی های قبلی استفاده کنید ولی همانطور که گفته شد باید چسب اون را با ملات سیمان ترکیب کرد که بازدهی کار را بالا ببرد.

این محصول را زیادتر در فعالیت‌ های ساختمان سازی که نیاز به سرعت بالا دارد استفاده می شود تا راندمان کار را سریع تر جلو ببرند و از اضافه وزن در ساختمان ها جلو گیری کنند.

از مزایای استفاده از این کاشی ها دلیل می شود که فضای مکان مورد نظر دوباره تر باشد برای چی که فقط میزان دوقاب و چسبی که پشت این کاشی ها می گیرد ۴ میلی می باشد، اما برای کاشی های دیگر باید حدود ۵ سانتی متر از ملات استفاده کرد.

 

قیمت کاشی چسبی سرویس بهداشتی

وقت خرید کاشی چسبی برای سرویس بهداشتی می توان به آسانی از سایت های موجود قیمت گرفت. استفاده از کاشی چسبی چه مزایایی دارد؟ زمانی از چسب برای نصب کاشی استفاده می شود یعنی به نیروی کار کمتری نیاز است و در نتیجه هزینه ها کاهش می یابند و در جایی که هزینه برای کارفرما مهم باشد کاربرد کاشی چسبی مناسب تر است. این چسب ها را مطابق با مکان کار تولید می کنند پس چسب کاشی دستشویی خاصیت ضد باکتری دارد تا جاذب کثیفی های مکان نباشد و نیز برخی انواع اون نسبت به اسید و آب مقاومت دارند تا در شکل شستشوی فراوان با شوینده های مختلف که لازمه مکان هایی همانند توالت و دستشویی است وابسته خوردگی و فرسایش زود وقت نشود.

کاشی چسبی سرویس بهداشتی جایگزین مناسب برای کاشیهای قدیمی

واجب به ذکر است که کاشی چسبی سرویس بهداشتی را از سایت های مختلف قیمت کنید و سطح کار خود را نیز بسنجید و سپس در مورد استفاده از کاشی چسبی تصمیم بگیرید. استفاده از دوغاب سیمان برای نصب کاشی کم ارزش تر از چسب است اما چون در کار با کاشی چسبی نیاز به خراب کردن و کندن کاشی های قبل نیست سرعت انجام پروژه بالا می رود و کارگر کمتری واجب است پس از این جهت نسبت به سیمان مقرون بصرفه تر است.

در اجرای کاشی چسبی برای کف دستشویی باید از جهت نفوذ آب به زیر درزهای کاشی های کهنه دقت نمود برای چی که کف دستشویی نیاز به شستشوی فراوان دارد پس استفاده از چسب مرغوب برای چسباندن کاشی ها با ارزش و مهم بودن می یابد. چنانچه کاشی قبلی شکسته و یا برآمده باشد نباید از کاشی چسبی استفاده نمود و یا اگر برخی کاشی ها کنده شده اند نمی توان برای چسباندن مجدد روی سطح قبل از چسب استفاده کرد. 

 

خرید و فروش کاشی چسبی عمده

بسیاری از سرزمین های دنیا خواهان خرید و فروش کاشی های چسبی به شکل عمده از تولید کننده های ایرانی هستند برای چی که فراوان کیفیت داشته و فراوان از افراد تقاضا کننده بوده اند.

در این مطلب تصمیم داریم سنجیدن ای از این محصول با کاشی های کهنه داشته باشیم لطفا تا آخر با ما دنبال باشید.

اگر دقت داشته باشید کاشی هایی که با استفاده از سیمان بر روی دیوار ها نصب می شود مخصوصا فضای بیرونی ساختمان ها امکان این هست که با گذشت تاریخ و تماس با گرما سرما، کاشی از سطح دیوار ها جدا شود و بر روی زمین بیوفتد که گاها خسارت های را هم گذاشته است. اما کاشی های چسبی وزن کمی را داشته و فراوان مناسب هستند و در بسیاری از موارد قابلین انعطاف پذیری را هم دارد.

کاشی چسبی سرویس بهداشتی جایگزین مناسب برای کاشیهای قدیمی

واجب به ذکر می باشد امروزه خرید کاشی چسبی امکان پذیر می باشد و خرید این محصول به نسبت قبل فراوان ساده تر می باشد.

با پیشرفت تکنولوژی در مصالح ساختمانی دلیل شده تا استفاده برای افراد فراوان راحت و آسان باشد.

حتی باید فهمید که وقت زلزله های خطر ناک این محصول از مقاومت بالایی برخوردار است و به راحتی از روی سطح جدا نمی شود، همچنین در مکان های فراوان سرد و گرم دوام بالایی را دارد.

کارخانه هایی که در ایران در حال تولید کاشی های چسبی هستند توانسته اند محصولات خود را با بهترین قیمت روز به متقاضیان عرضه کنند.

واجب به ذکر است که این کاشی ها از خوشگل ترین و متنوع ترین طرح و نقش ها در بازار موجود می باشد که افراد با هر نوع سلیقه می توانند از این محصول استفاده کنند و به مکان ساختمانی شان زیبایی خاصی را بدهند.

همچنین این محصول توانسته از تماس رطوبت به دیوار ها جلو گیری کند و به نام یک عایق محکم شناخته شود.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]