کالاف دیوتی موبایل، CS:GO، فورتنایت و DOTA 2 در ایران فیلتر شدند! [+عکس]

[ad_1]

فیلتر شدن کالاف دیوتی موبایل ؛ به‌نظر می‌رسد پس از بازی کلش آف کلنز، بازی کال آو دیوتی موبایل هم از دسترس کاربران ایرانی خارج شده است.

در جدیدترین مورد از کوشش‌های وزیر ارتباطات شاهد فیلتر شدن مجموعه‌ای از بازی‌های آنلاین و پرطرفدار هستیم.بازی‌های محبوب کاربران ایرانی، یعنی کال آف دیوتی موبایل، فورتنایت، کانتر استرایک و DOTA 2 از فیلترشده‌های جدید به‌حساب می‌آیند.

فیلتر شدن کالاف دیوتی موبایل

  • کالاف دیوتی موبایل فیلتر
فیلتر شدن کالاف دیوتی موبایل
کالاف دیوتی موبایل فیلتر, کالاف دیوتی موبایل فیلتر ش

کالاف دیوتی موبایل فیلتر شد

به شرح منابع خبری:

طبق شرح‌های پخش از ظهر امروز، می‌توانیم تایید کنیم که بازی «کالاف دیوتی موبایل» (Call of Duty Mobile) در ایران فیلتر شده است.

از ساعتی قبل گزارشات زیادی مبنی بر فیلترینگ بازی Call of Duty: Mobile در شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر منتشر شده است. بررسی ما نیز علامت می‌دهد که دسترسی به این بازی از اینترنت ایران بدون استفاده از برنامه‌های تغییر IP میسر نیست.

در ادامه میتوانید عکس بازی کالاف دیوتی را مشاهده کنید:

فیلتر شدن کالاف دیوتی موبایل
کالاف دیوتی موبایل فیلتر شد, عکس بازی کالاف دیوتی

در حال آماده تقریباً تمامی سرویس‌های محبوب و پرکاربرد جهانی و بازی‌های آنلاین شوتر و مولتی‌پلیر از دسترس کاربران ایرانی به شکل عادی خارج شده‌اند. البته تأسف‌بار است اما باید قبول کنیم که کار تا حدی راحت‌تر هم شده.

به هر حال مشخص نیست که فیلتر بودن بزرگ‌های این بازی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. در شکل کسب اطلاعات بیش‌تر، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. لطفا شما هم در صورتی که از کاربران کال آو دیوتی موبایل هستید، بگویید که امکان دسترسی به اون را دارید یا خیر.


اخبار زیادتر:

[ad_2]