کاهش وزن شدید الهام چرخنده [+عکس چهره جدیدش] ؛ نامش را هم عوض کرد!

[ad_1]

چهره جدید الهام چرخنده سپس از کاهش وزن شدید در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال باشید تا زیادتر این داستان را بررسی کنیم.

یکی از پرحاشیه ترین بازیگران سینما و تلویزیون ایران الهام چرخنده است که چند سالیست از استایل قبلی اش فاصله گرفته است و لباس چادر را به نام حجاب برتر انتخاب کرده است. چرخنده کمی قبل با انتشار عکسی از خود نوشت هیچ عمل زیبایی انجام ندادم و سبب لاغری‌اش را فقط عمل کیسه صفرا عنوان کرد.

آرون گروپس

el1

 

چهره جدید الهام چرخنده بعد از کاهش وزن شدید [+عکس همسر سوم]

الهام چرخنده (زاده ۶ تیر ۱۳۵۷ در تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و مستندساز یرانی است. وی کوشش خود را از سال ۱۳۷۵ با بازیگری در فیلم عروسی مهتاب شروع کرد. الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون گفت:

با تبریک روز پدر به رهبر معظم انقلاب مورد حمله و واکنش منفی شبکه‌های معاند قرار گرفتم اما خود را یک پاسدار می‌دانم و به تبریکی که به رهبرم گفتم ارزش فراوان داشتن می‌کنم.

وی که به دعوت بسیج رسانه هرمزگان به بندرعباس مسافرت کرده سه شنبه در جمع اعضای بسیج رسانه این استان افزود: زمانی من ولادت امیرالمومنین علی (ع) را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفتم به من گفتند دیگر جایت در سینما نیست اما من تابع دینم هستم و ارادتم به رهبری بوده، هست و خواهد بود.

چهره جدید الهام چرخنده بعد از کاهش وزن شدید [+عکس همسر طلبه او]

الهام چرخنده تیر 1357 در کاشان است،الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون است،الهام چرخنده دانشجوی انصرافی رشته مهندسی معماری می باشد که کوشش خود را از بازیگری شروع کرد سپس به سو موسیقی و خوانندگی رفت، الهام چرخنده بازیگری را بصورت جدی از تئاتر شروع کرد، الهام چرخنده اولین تجربه بازیگری خود را در فیلم عروسی مهتاب بدست آورد.

ماجرای تغییر نام الهام چرخنده

حجت الاسلام طائب در ادامه مراسم یادواره زنان شهیده سپاه حضرت محمد رسول خدا (ص) تهران عظیم خطاب به خانم الهام چرخنده گفت: از امروز ما ایشان را با نام خانوادگی زهرایی می شناسیم. در ادامه این مراسم از الهام چرخنده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون تقدیر شد و حجت الاسلام طائب خطاب به وی گفت:چرخنده نام فامیلی این آرتیست کشورمان است که از امروز ما ایشان را با نام خانوادگی زهرایی می شناسیم و این هدیه رتبه معظم رهبری به الهام چرخنده است.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]