کدام اپلیکیشن‌ها ممکن است جایگزین اینستاگرام شوند

[ad_1]

چهار مورد از بهترین جایگزین های اینستاگرام

EyeEm

EyeEm یک جامعه شلوغ با بیش از ۲۲ میلیون کاربر است.

EyeEm هم به نام یک پلتفرم رسانه اجتماعی و هم به نام یک بازار عکس عمل می‌کند و جامعه جذابی برای هنرمندان و عکاسان به شمار می‌رود.

منحصربه‌فردترین ویژگی EyeEm ماموریت‌هایی است که برای کاربران تعیین می‌کند و آنها را به چالش می‌کشد تا توانایی‌های هنری خود را با ساختن تصاویر بر پایه بریف‌هایی که توسط برندهای شریک EyeEm ارائه می‌دهند، آزمایش کنند. جوایز این مسابقات از نمایش تصاویر شما در کمپین‌های تجاری یا نمایشگاه‌ها تا جوایز نقدی واقعی متغیر است.

مخاطبان EyeEm چه کسانی هستند؟

اگر معامله شما فراوان زیاد روی هنر، عکاسی یا آرام افزار یا تجهیزات مرتبط متمرکز است، باید EyeEm را به نام یک کانال بازاریابی در نظر بگیرید.

عملکرد بازار EyeEm همچنین اون را به ابزاری سودمند برای هر کسب و کاری که از عناصر بصری در بازاریابی خود استفاده می‌برد تبدیل می‌کند.

EyeEm مکانی عالی است برای اینکه برند شما را از بقیه متمایز کند.

500px

500px یک شبکه رسانه اجتماعی است که به جنبه‌های اجتماعی اختصاص یافته است. این پلتفرم جامعه بزرگی متشکل از ۱۵ میلیون کاربر فعال دارند و همانند EyeEm، با اجازه دادن به کاربران برای فروش تصاویر خود به طور مستقیم روی پلتفرم، عکاسان زبر دست را جاذبه می‌کند.

500px همچنین چندین سطح مختلف عضویت، از جمله چند طرح پولی را ارایه می‌دهد.

آخرین ویژگی قابل توجه 500px، نسخه مرورگر وب کاملا کاربردی است. این کار آپلود مستقیم تصاویر را از کامپیوتر آسان‌تر می‌کند. این برنامه همچنین دارای نسخه‌های اندروید و iOS است.

چه کسی باید از 500px استفاده کند؟

500px وقت‌هاست که روی جوامع عکاسی نیمه زبر دست و زبر دست متمرکز شده است. این دلیل می‌شود که در مقام اول به نام یک ابزار بازاریابی برای عکاسان زبر دست و استودیوهای عکاسی یا مشاغلی که تجهیزات عکاسی می‌فروشند سودمند باشد.

500px همچنین یک ابزار عالی برای مشاغلی است که در بازاریابی بصری خود بر عکاسی تاکید دارند، زیرا می‌توانید از اون برای یافتن عکاسان زبر دست برای مشارکت یا حتی خرید مستقیم تصاویر استفاده کنید.

VSCO

VSCO ویژگی‌هایی مشابه اینستاگرام ارایه می‌دهد. می‌توانید از راه برنامه عکس بگیرید، آنها را ویرایش و فیلترهای مختلفی اضافه کنید. اما چند تفاوت کلیدی وجود دارد که VSCO را به یک جایگزین عالی برای اینستاگرام تبدیل می‌کند:

به راحتی تصاویر را مجدد به اشتراک بگذارید. از سو دیگر، با VSCO، می‌توانید به راحتی تصاویر را در برنامه به اشتراک بگذارید. این امر نگه داری یک برنامه محتوای پابرجا را آسان‌تر می‌کند و به شما کمک می‌کند تا روابط خود را در جامعه VSCO توسعه دهید.

یکی دیگر از ویژگی‌های این برنامه پنهان بودن تعداد مخاطبان است که به این نظم شما تنها فردی هستید که می‌دانید چه تعداد فالوور در VSCO دارید. این به VSCO کمک می‌کند تا جامعه را به جای مسابقه محبوبیتی که در اینستاگرام فرماندار شده است، بر خلاقیت و محتوای واقعی متمرکز کند.

این ویژگی‌ها، دنبال با ۳۰ میلیون کاربر فعال، VSCO را به یکی از بهترین جایگزین های اینستاگرام تبدیل می‌‌کند.

VSCO همچنین یک طرح عضویت ممتاز را ارایه می‌دهد که دسترسی به ابزارهای ویرایش زیادتر را آماده می‌کند. این قابلیت به VSCO اجازه می‌دهد تا بر روی محتوا و عکاسی عالی تمرکز کند، بدون اینکه به تبلیغ کنندگان وابسته شود.

Steller

Steller یک برنامه منحصر به فرد است که بر پایه قصـه سرایی طراحی شده است. استلر به جای تمرکز صرف بر رسانه‌های بصری، کاربران را تشویق می‌کند تا از ترکیبی از ویدئو، تصاویر، متن و چیدمان‌های داخلی برای گفتن قصـه‌های پیچیده استفاده کنند.

این تمرکز روی چندرسانه‌ای به کاربران اجازه می‌دهد تا موضوعات مختلف را عمیقاً بررسی کنند.

فرمت منحصر به فرد این پلتفرم اون را تبدیل به جایگزینی برای اینستاگرام می‌کند که ارزش وقت گذاشتن دارد. در حالی که دیگر پلتفرم‌های این فهرست، پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری عکس خالص همانند اینستاگرام هستند، استلر چیز دیگری برای ارایه دارد.

چه کسی باید از استلر استفاده کند؟

Steller یک پلتفرم عالی برای برندهای قصـه اساس است که می‌خواهند محتوای با کیفیت بالا در رسانه‌های مختلف تولید کنند.

[ad_2]