کدام سربازان تسهیلات بانکی دریافت می کنند؟ + شرایط

[ad_1]

مرکز توانایی آموزی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: سربازان استاد منقضی خدمت می توانند از یک بانک تسهیلات دریافت کنند.
به شرح صفحه اقتصاد، سردار موسی کمالی مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی توانایی آموزی ستاد کل نیروهای مسلح از اعطای تسهیلات ۱۵۰۰ میلیارد تومانی یک بانک به سربازان استاد منقضی خدمت خبر داد.
مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی توانایی‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: مقرر شده است در راستای تسهیلات ۵۰۰ میلیارد تومانی کارکنان وظیفه استاد منقضی خدمت میزان ۱۵۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات ابلاغی بانک مرکزی مرتبط با تسهیلات گرفتن الحسنه طناب ب به تبصره ۱۶ مطابق برنامه قرارگاه به سربازان استاد ترخیص شده منقضی در ۳۱ استان از سوی یک بانک اعطا شود.

اعطای گواهینامه توانایی به ۷۰۰ هزار سرباز

چند روز نزد هم سردار زاده‌کمند، معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده قرارگاه مرکزی توانایی‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح گفته بود در راستای اجرای فرامین رتبه معظم رهبری درباره توانایی‌آموزی کارکنان وظیفه و برای تسهیلگری و ساختن کسب‌وکار برای کارکنان وظیفه در زمینه امدادخودرو، هر ساله تعدادی از سربازان استاد در اواخر دوره خدمت خود برای جاذبه پیمانکاری به شرکت امداد ماشین ایران معرفی خواهند شد و این شرکت افراد واجد شرایط را جاذبه خواهد کرد.

وی با بیان لزوم توجه به توانمندسازی و توانایی‌آموزی نیروهای مسلح گفت: در این نشست سردار زاده‌کمند فرمانده قرارگاه اعلام کرد که نیروهای مسلح مکلف به اجرای توانمندسازی و توانایی‌آموزی بر پایه نیاز شغلی بازار به کارکنان وظیفه هستند و سربازان علاوه بر نقش‌آفرینی در نگهداری از امنیت سرزمین باید در نیروهای مسلح، کار یاد بگیرند.

کمالی افزود: در این راستا تا کنون بالغ بر هفتصد هزار نفر گواهینامه دریافت کرده‌اند و با توجه به وظیفه قرارگاه مرکزی توانایی‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح نسبت به تسهیلگری اشتغال جوانان سرباز، این تفاهم نامه منعقد شده است.

منبع: جوانپ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]