کدام سلبریتی ها یائسگی را تجربه کرده اند؟

[ad_1]

خلق و خو، هورمون ها، مغز و بدن زن در بروز یائسگی تغییر می کند. تقریبا یائسگی، ۱۲ ماه پس از آخرین قاعدگی چهره می دهد و معمولاً زمانی که زنان به پنجاه سالگی می رسند، شروع می شود. ممکن است طاقت فرسا باشد، اما لزوماً چیز بدی باشد.

سلبریتی هایی همانند فیلیس لوگان در تمام دوره یائسگی خود، مثبت اندیش می همانند و با این تغییر به راه‌ای تندرست برخورد می‌کنند. تحقیقات علامت می دهد که صرف وقت با دوستان و شرکت در کوشش هایی که از آنها خوشی می برید نیز مهم است.

۱. آنجلینا جولی

کدام سلبریتی ها یائسگی را تجربه کرده اند؟

آنجلینا جولی یکی از سلبریتی هایی است که درباره یائسگی خود توضیح داده است. او ادعا می کند که واکنش وحشتناکی به یائسگی نداشته است. او با افزایش سنش حس راحتی بیشتری می‌کند و می‌گوید: «من واقعاً عاشق یائسگی هستم. من نمی خواهم مجدد کم سن شوم.»

او یک سری اتفاقات زشت را پشت سر گذاشت که دلیل شد زودتر درون یائسگی شود، اما همچنان به همه چیز مثبت می نگرد. این بازیگر گفت: «من با هر چیزی نزد خواهد بیاد راحتم، نه به این سبب که توانا هستم بلکه به این سبب که این بخشی از زندگی است.» شجاعت او پابرجا می کند که طرز فکر صحیح، در واقع یکی از مهم ترین عوامل در داشتن یک زندگی تندرست و کامل است.

۲. جیلین اندرسون

کدام سلبریتی ها یائسگی را تجربه کرده اند؟

جیلین اندرسون برای وقت طولانی از افسردگی درد می برد و هنگامی ۴۶ ساله شد، یائسگی او شروع شد. او حس می کرد زندگی اش در حال از هم پاشیدن است. این بازیگر اعتراف کرد: «حس می‌کردم که شخص دیگری مغزم را تسخیر کرده است.» از نظر اندرسون، هم یائسگی و هم قبل از یائسگی را باید گرامی داشت، پذیرفت و تصدیق کرد. 

۳. تراجی پی. هنسون

کدام سلبریتی ها یائسگی را تجربه کرده اند؟

در ابتدا، خلق و اخلاق تراجی پی. هنسون به سو افسردگی متمایل بود و حس می کرد فراوان ناتوان و ظریف شده است. او نمی فهمید که این به سبب یائسگی است، اما هنگامی به پزشک مراجعه کرد، یاد گرفت که چگونه بالا و نشیب ها را مدیریت کند. روش او صحبت کردن با خود بود. او معتقد است که انجام این کار برای حل مسائل فراوان مهم است.

۴. فیلیس لوگان

کدام سلبریتی ها یائسگی را تجربه کرده اند؟

فیلیس لوگان در اواسط چهل سالگی یائسگی اش شروع شد. او توضیح داد: «یائسگی فراوان ها را تحت نشان قرار می دهد و هر سنتان زیادتر می شود، افراد بیشتری را می‌بینید که از این داستان درد می‌برند».

هنگامی صحبت از سن او به میان می آید، لوگان در مورد شغل خود فراوان مثبت اندیش است. او معتقد است که همیشه برای زنان ۶۰+، ۷۰+ موقعیت وجود دارد و می‌گوید: «در حال آماده، من کاملاً حس مثبتی دارم.»

۵. جولی والترز

کدام سلبریتی ها یائسگی را تجربه کرده اند؟

جولی در طول فیلمبرداری فیلم‌های «هری پاتر»، به سبب گُرگرفتگی‌ هایی که تجربه می‌کرد، بازی کردن برایش دشوار می‌شد و او را فراوان خسته می‌کرد. با این حال، یائسگی تسکین بزرگی برای او بوده است.

او ادعا می کند که در زندگی، ما باید به مسائلمان نگهداری کنیم و با همه چیز به بهترین شکل ممکن برخورد کنیم. برخورد تندرست با اون ممکن است دلیل شود که فرد بهتری شویم. او همچنین حس می کند انرژی فراوان بیشتری نسبت به قبل از یائسگی خود دارد.

۶. پاملا اندرسون

کدام سلبریتی ها یائسگی را تجربه کرده اند؟

پاملا اندرسون در دوران یائسگی حس فراوان هیجانی داشت. او همچنین حس تنهایی می‌کرد و از گُرگرفتگی‌ها و نوسانات خلقی درد می برد.

۷. هلنا بونهام کارتر

کدام سلبریتی ها یائسگی را تجربه کرده اند؟

هلنا بونهام کارتر ادعا می کند به یک زن کم سن هیچ وقت واقعاً سینه قابل توجهی نداشته است. اما هنگامی که یائسگی شروع شد، آنها شروع به رشد کردند، او می گوید: «این یکی از مزایای یائسگی است.»

هنگامی کارتر ۵۰ ساله شد، دلواپس بود که زندگی‌اش درون سراشیبی شود. با این حال، برای او کاملا برعکس بوده است و او ادعا می کند که هیچ وقت شادتر و کاملتر از اون نبوده است.

زیادتر بخوانید:

سلبریتی های هالیوودی و روش های شگفت آور و نا آشنا شان برای بچه داری

سلبریتی های هالیوودی و انس های شگفت آور و نا آشنا شان

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *