کسب مدال طلای جهانی در رشته جواهرسازی توسط راضیه جلیلی [+عکس]

[ad_1]

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کسب مدال طلای رشته جواهرسازی توسط بانوی نخبه مهارتی کشورمان در چهل و ششمین مسابقات جهانی توانایی خبر داد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کسب مدال طلا رشته جواهرسازی توسط راضیه جلیلی بانوی نخبه مهارتی ایرانی در چهل و ششمین مسابقات جهانی توانایی خبر داد.

مدال طلای رشته جواهرسازی

  • راضیه جلیلی جواهرساز
مدال طلای رشته جواهرسازی
راضیه جلیلی جواهرساز, جواهر سازی راضیه جلیلی

جواهر سازی راضیه جلیلی

به شرح منابع خبری:

 «غلامحسین حسینی نیا» در این باره بیان داشت: نخبه مهارتی سرزمین ایران در رشته جواهرسازی با ۱۴ شرکت‌کننده از سایر کشورها در شهر ژنو سرزمین سوئیس به رقابت پرداخت.

وی با نشانه به شرکت نخبگان مهارتی ایرانی در ۱۸ رشته در این دوره از مسابقات جهانی توانایی، تصریح کرد: نخبگان مهارتی کشورمان برای ۳۳ رشته آمادگی شرکت در این دوره از رقابت‌ها را داشتند، اما به دلیل غیرمتمرکز برگزارشدن مسابقات و شرایط کرونا، در کشورهای متعدد برگزار و امکان اعزام ۲۱ نفر در ۱۸ رشته آماده شد.

در ادامه میتوانید عکس راضیه جلیلی را مشاهده کنید:

مدال طلای رشته جواهرسازی
جواهر سازی راضیه جلیلی, عکس راضیه جلیلی

به گفته وی، تیم اعزامی به این دوره از مسابقات شامل دانشجو، توانایی‌آموز، یک نفر خانم و ۲۰ نفر آقا و تعدادی از مربیان فنی وحرفه ای هستند و در برخی از رشته‌های توانایی‌آموزی به دلیل تحریم و مغایرت داشتن با فرهنگ ایرانی ـ‌ اسلامی، اعزام رقابت‌گر از سوی ایران شکل نگرفته است.

بر پایه این شرح رقابت‌های جواهرسازی از روز ۲۰ مهرماه شروع و طی ۴ روز از ٨ سحر تا ۶ بعدازظهر ادامه داشته است. چهل و ششمین دوره رقابتهای جهانی توانایی ۲۰۲۲ رشته جواهرسازی در ژنو سوئیس و با وجود ١۵ سرزمین دنیا از جمله ایران، انگلیس،استرالیا، چین، کره جنوبی، فرانسه، سوییس، پرتغال، هند و ژاپن برگزار شد.


اخبار زیادتر:

[ad_2]